Szukaj

Informacje o Bentley Mulsanne

Lata produkcji: 2011 – teraz
Segment: Auta luksusowe
Luksusowa limuzyna (segment F) i flagowy model Bentleya produkowany w latach 1980-1992 oraz ponownie od 2011 roku. Oba samochody nawiązują swoją nazwą do sportowych tradycji marki, która w latach 20. ubiegłego stulecia dominowała w 24-godzinny wyścig w Le Mans. Mulsanne to nazwa słynnej 5-kilometrowej prostej na francuskim torze. Bazą dla pierwszego modelu był Rolls-Royce Silver Spirit, drugi jest zupełnie nową konstrukcją. Nowy Mulsanne zastąpił w katalogu Bentleya model Arnage.
Powagosław
Jak to w Bentleyu, wydaje ci się, że gdzieś już widziałeś te kształty. Ale ta marka tak właśnie podąża naprzód, mocno sięgając do tradycji. Jeszcze słowo o wnętrzu – dzieło sztuki. ~Powagosław
Luzacjusz
Mniej klasyczny niż Arnage, ale nie na tyle krzykliwy jak Continental, by stać się taksówką bogatych raperów. Więc idealny? No właśnie nie do końca, bo mógłby być chociaż odrobinę ładniejszy. Na szczęście, z tym brakiem jakoś sobie chyba poradzimy. ~Luzacjusz

Bentley Mulsanne – wybierz silnik

Pokaż silniki:
Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Bentley Mulsanne