Szukaj

Informacje o BMW i8

Lata produkcji: 2014 – 2021
Segment: Auta sportowe
Samochód sportowy o napędzie hybrydowym produkowany od 2014 roku. Jeden z dwóch przedstawicieli (obok elektrycznego i3) nowej serii nowoczesnych ekologicznych pojazdów niemieckiej marki – BMW i, kreowanej na osobny sub-brand BMW. Prace nad przedsięwzięciem „Project i”, w skład którego wchodził model i8 rozpoczęły się jeszcze w poprzedniej dekadzie. Jej efektem były prototypy Vision Efficient Dynamics (2009 r.) oraz i8 Concept (2011), na których oparto wersję produkcyjną i8. To pierwsze seryjnie produkowane auto w historii wyposażone w szkło wzmacniane chemicznie oraz reflektory laserowe.
czytaj więcej
Powagosław
Wygląda jak prototyp, którym ktoś wymknął się prosto z biura projektowego. To komplement. Bo i8 jest manifestem przyszłości BMW. I wizerunkową salwą armatnią w kierunku reszty świata. ~Powagosław
Luzacjusz
Reinkarnacja M1, czyli najpiękniejszego BMW (sorry 507), jeśli chodzi o bezkompromisowego sportowego ducha. Niech sobie będzie ekologiczną hybrydą. Jest tak piękny, filmowo piękny (i myślę tu o filmach s-f), że może być na prąd, na wodę, może być nawet na eko-groszek. ~Luzacjusz

BMW i8 – wybierz wersję

Pokaż wersję z silnikiem:
Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

BMW i8