Szukaj

Informacje o Cadillac SeVille V

Lata produkcji: 1998 – 2004
Segment: Wyższa klasa średnia

Cadillac SeVille V – wybierz silnik

Pokaż silniki:
Ogólna ocena
4,2 /5 Średnia dla segmentu 4,3
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(100%)

Zalety

+ Całokształt + Silnik + Skrzynia biegów

Wady

- Widoczność - Bezawaryjność (poważne usterki) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Wybrane oceny

3,0
~jacek
Sedan 4.6 i V8 32 305KM 224kW
Cadillac SeVille V
Na przeciwko pasażera z przodu, często (wynika ze zdjęć różnych aut) zaczyna podnosić się tapicerka kokpitu, jest to do przyklejenia. Ciężko dokupić felgi - rozstaw śrub małopopularny a chrom po kilku latach po mimo że rewelacyjny to schodzi. Mogą utleniać się felgi - alu, pod oponami, wtedy istnieje szansa częstego schodzenia powietrza z kół; wlew paliwa wyprofilowany tak, że trzeba nauczyć się wlewać by nie odbijało pistoletu. Źle rozwiązane miejsca do podnoszenia auta. Większość serwisów w polsce powygina na 100% metalowe płaskowniki przy podnoszeniu auta, które powinny wchodzić w nacięcie łapy podnośnika.
4,7
[email protected]
Sedan 4.6 i V8 32 279KM 205kW
Cadillac SeVille V
Uwielbiam to auto za komfort, styl (prosty ale zawsze modny - nigdy się nie zestarzeje) bezawaryjność i klimat amerykańskich aut. To jest pierwsze amerykańskie auto które kupiłem i już wiem że po pierwsze nigdy go nie sprzedam a po drugie - dokupię następne aby mojemu Cadillacowi nie było smutno w garażu. :-)
4,6
~MarekR
Sedan 4.6 i V8 32 305KM 224kW
Cadillac SeVille V
Jest to auto poprostu bomba.... niedość że mamy komfort rewelacyjny to i również osiągi jak w samochodach sportowych i to za tą cene (w porównaniu do Mercedesa Cadillac jest dużo bardziej interesującym pojazdem w tej kategorii cenowej)
Cadillac SeVille V