Szukaj

Informacje o Chevrolet HHR

Lata produkcji: 2006 – 2011
Segment: VANy
Model klasyfikowany w klasie kompaktowych vanów (segment K), łączący również cechy SUV-a i auta kompaktowego. Produkowany od 2006 roku. W Europie dostępny od roku 2007. Stylistycznie nawiązuje do legendarnego modelu Suburban z 1949 roku. Zaprojektował go Bryan Nesbitt, specjalista od retro designu, autor m. in. Chryslera PT Cruisera. HHR zbudowano na płycie podłogowej GM Delta. Nazwa HHR to skrót, który oznacza Heritage High Roof (Spadkobierca Wysokiego Dachu). Dotychczas sprzedano prawie 300 tysięcy egzemplarzy tego modelu.
czytaj więcej
Powagosław
Na stare samochody patrzymy z nostalgią pełną idealizmu, z którym wspominamy na przykład swoje dzieciństwo. Stąd sukces tak zwanego retro designu. HHR (nowoczesna wariacja na temat starego Chevroleta Suburbana) to kolejny przykład, jak umiejętnie odkurzać zakurzone wzorce stylistyczne. ~Powagosław
Luzacjusz
Może to jakieś chore skojarzenie, ale sylwetka tego samochodu przypomina mi fizjonomię Staśka Łyżwińskiego. HHR wygląda dziwacznie, trochę pokracznie, ale przynajmniej ktoś miał na niego pomysł i jest wyrazisty, a nie letni, co Chevroletom często się ostatnio zdarza. ~Luzacjusz

Chevrolet HHR – wybierz silnik

Pokaż silniki:
Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Oceny Chevrolet HHR

Liczba ocen: 5
Ogólna ocena
4,0 /5 Średnia dla segmentu 4,1
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(100%)

Zalety

+ Całokształt + Silnik + Ergonomia

Wady

- Bezawaryjność (drobiazgi) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) - Widoczność
Chevrolet HHR