Szukaj

Informacje o Chevrolet

Przedsiębiorstwo motoryzacyjne, należące do amerykańskiej grupy General Motors. Historia firmy rozpoczęła się w 1911 roku – została założona przez Louisa Chevroleta i Williama C. Duranta w Detroit. Obecnie samochody wyprodukowane przez koncern możemy kupić w ponad 140 krajach na całym świecie. Najpopularniejsze modele Chevroleta to Aveo, Cruze, sportowe Camaro i elektryczny Volt.

Opinie Kierowców o Chevrolet

Sprawdź co kierowcy
myślą o Chevrolet

Oceny Aut 1 837 ocen

3,9
~Marcin
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Chevrolet Epica
Auto ładne, przyjemne do jazdy, wygodne, dobrze wykończone, nie psuło się oprócz jednej ogromnej wady, z którego powodu stanowczo w życiu już bym tego auta nie kupił - silnik. To jakaś tragedia, znam dwa egzemplarze - swój (130 tys.)- brał 0,5 l l oleju/1000 km , ojca kolegi (miał go od nowości, przebieg 200 tys. spokojnej jazdy i 1 litr/1000 km. Przejeździłem 40 tys. km i sprzedałem. Zaletą był duży bagażnik, siłowniki w bagażniku - brak uszu, duże wnętrze, wygodne fotele, nieodczuwanie wysokich prędkości, prosta budowa auta.
4,2
~wert
Kombi 1.8 122KM 90kW
Chevrolet Nubira
Chevrolet jest autem dla osób niewymagajacych bajerów, do bólu poprawny i zwyczajny. Jego ogromną przewagą nad pozostałymi budzetowymi autami jest stosunek ceny do jakości i komfortu. Ponadto silnik jest jedną z ostatnich nadających się do LPG jednostek napędowych. Największym minusem jest zuzycie paliwa oscylujace w granicach 9-14 litrów LPG/100km. (prędkości rzędu140 km/h i miasto korki, klima). Plusem jest trwałość oryginalnych podzespołów. Samochód pod kątem mechanicznym jest dopracowany, brak wyraźnych wad.
4,4
~bombski
Minivan 2.0D 163KM 120kW
Chevrolet Orlando
Posiadam samochód od 4 miesięcy zrobiłem 5 tysięcy kilometrów i to kilka refleksji. 1. Auto wat swojej ceny 2.Posiadam silnik z dużą nadwyżką mocy świetnie się zbira trochę trzeba poczekać aż zastartuje turbina ale jak odpali to na pokładzie 7 osób a idzie świetnie aż jest przyjemność jazdy. Co do 7 osób to w 5 do Włoch zabrałem "trumnę" córka w trzecim rzędzie rozłożony jeden fotel i jest mało miejsca. Mały bak a może sporo pali max przejedzie 800km. Na trasie nie przekraczając 140 spalanie średnie 7,3. Posiadam wersję wszystko mającą, jakość nowoczesność i ułożenie przycisków oświetlenie OK. Trochę mało miejsca w 2 rzędzie dla osób wysokich. Dla 7 osób tak ale 2-3 godziny jazdy. Słaby fotel kierowcy coś uciska po 4 godzinach noga cierpnie, może jestem zblazowany bo wcześniej jeździłem voyagerem a to jest klasa sama w sobie idealna na długie wyjazdy.
Euro NCAP Logo
Najnowsze testy zderzeniowe modeli Chevrolet przeprowadzone przez Euro NCAP.
Średnia ocena