Szukaj

Informacje o Chevrolet Malibu V

Lata produkcji: 2004 – 2007
Segment: Klasa średnia
Limuzyna klasy średniej (segment D) produkowana w latach 1964-1983 oraz ponownie, nieprzerwanie od 1997 roku, gdy Chevrolet wprowadził ją do swojej oferty w miejsce modeli Corsica i Beretta. Pierwszych siedem generacji Malibu (pierwsze dwie, czyli do 1972 roku, były de facto topowymi wersjami modelu Chevelle) było dostępnych głównie na rynku amerykańskim i wyłącznie z myślą o nim je konstruowano. Dopiero ósma generacja wprowadzona do sprzedaży w 2012 roku stała się modelem globalnym, oferowanym również w Polsce.
czytaj więcej
Powagosław
Legendarny Malibu wychylił nosa za Ocean, ale w przeciwieństwie do jego poprzedników, to model skrojony właśnie głównie z myślą o rynku europejskim. Być może to przenikanie amerykańskich i europejskich trendów, może dobry projektant, a może po prostu udany pierwowzór (Opel Insignia) sprawia, że wyszedł Chevroletowi naprawdę ładny samochód. ~Powagosław
Luzacjusz
Dwa słowa: świetny. To jedno słowo? No tak, chciałem jeszcze dodać: bardzo. Malibu w końcu znów wygląda tak, jak się nazywa. I nieważne, że jeśli chodzi o amerykańskie wyobrażenia o tym samochodzie, musi nam wystarczyć widok tylnych świateł, jakby żywcem wziętych z Chevy Camaro. ~Luzacjusz

Chevrolet Malibu V – wybierz wersję

Pokaż wersję z silnikiem:

Oceny Chevrolet Malibu V

Liczba ocen: 3
Ogólna ocena
4,5 /5 Średnia dla segmentu 4,2
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(100%)

Zalety

+ Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów + Silnik + Całokształt

Wady

- Drobne usterki - Widoczność - Koszty utrzymania

Wybrane oceny

4,7
~bedam
Sedan 3.5 i V6 12V 203KM 149kW
Chevrolet Malibu V
Jesli ktos chce byc kierowca rajdowym to niech cisnie gaz,normalna jazda nie powoduje strasznego zuzycia paliwa (Koszty utrzymania)
4,2
[email protected]
Sedan 2.2 i 16V 145KM 107kW
Chevrolet Malibu V
4,7
~aaa
Sedan 2.2 i 16V 145KM 107kW
Chevrolet Malibu V
Kiedy jadę wolno lub gdy pracuje na wolnych obrotach w kabinie zastanawiam się czy przypadkiem nie zgasł. Silnik spisuje się świetnie, bardzo podobny pracuje w Oplu Vectra (ten w moim samochodzie jest produkowany przez australijską fabrykę Opla, tj Holdena), lecz Lacetti ma mniejszą masę. Wybierając samochów jeździłem również wersją z silnikiem 1,6, ale nie ma co porównywac z tym, który pracuje w moim samochodzie. Wielokrotnie zdarzyło się, że zdziwieni napaleńcy w hondach, oplach, czy innych samochodach zostawali za mną z tyłu. Dynamiczna jazda to oczywiście wzrost zuzycia paliwa, ale nie ma nic za darmo. Wczesniej miałe Skodę Felicję 1,3, która gdy chciałem jechac dynamiczniej nie mieściła się w 10l/100 km. (Silnik)