Szukaj

Informacje o Chevrolet Malibu

Lata produkcji: 1964 – 2016
Segment: Klasa średnia
Limuzyna klasy średniej (segment D) produkowana w latach 1964-1983 oraz ponownie, nieprzerwanie od 1997 roku, gdy Chevrolet wprowadził ją do swojej oferty w miejsce modeli Corsica i Beretta. Pierwszych siedem generacji Malibu (pierwsze dwie, czyli do 1972 roku, były de facto topowymi wersjami modelu Chevelle) było dostępnych głównie na rynku amerykańskim i wyłącznie z myślą o nim je konstruowano. Dopiero ósma generacja wprowadzona do sprzedaży w 2012 roku stała się modelem globalnym, oferowanym również w Polsce.
czytaj więcej
Powagosław
Legendarny Malibu wychylił nosa za Ocean, ale w przeciwieństwie do jego poprzedników, to model skrojony właśnie głównie z myślą o rynku europejskim. Być może to przenikanie amerykańskich i europejskich trendów, może dobry projektant, a może po prostu udany pierwowzór (Opel Insignia) sprawia, że wyszedł Chevroletowi naprawdę ładny samochód. ~Powagosław
Luzacjusz
Dwa słowa: świetny. To jedno słowo? No tak, chciałem jeszcze dodać: bardzo. Malibu w końcu znów wygląda tak, jak się nazywa. I nieważne, że jeśli chodzi o amerykańskie wyobrażenia o tym samochodzie, musi nam wystarczyć widok tylnych świateł, jakby żywcem wziętych z Chevy Camaro. ~Luzacjusz
Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Chevrolet Malibu - wyceny aut używanych

Dobierz najlepszy rocznik do swojego budżetu

Oceny Chevrolet Malibu

Liczba ocen: 26
Ogólna ocena
4,3 /5 Średnia dla segmentu 4,2
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(82%)

Zalety

+ Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów + Skrzynia biegów + Silnik

Wady

- Układ jezdny - Bezawaryjność (drobiazgi) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Wybrane oceny

4,5
~norA
Sedan 3.1 i V6 172KM 127kW
Chevrolet Malibu IV
2002 (MY 2003) 3.1 V6 Base z USA Na Malibu trafiłem całkiem przypadkowo i kupiłem dosyć szybko, bo od 1-ego właściciela, co przywiózł to auto ze sobą na mienie przesiedleńcze. 57. tys. mil od nowości (auto więcej przestało w garażu podziemnym). Po prostu szukając pierwszego amerykańca dla kumpla szukałem też czegoś do mojej skromnej kolekcji typowych amerykańców czegoś do jazdy głównie wokół komina i nie przejmowania się urokami codziennej eksploatacji. Dodatkowy warunek to brak podtlenku gazu i możliwe jak najbardziej oryginalny stan, żadnego druciarstwa. Jaki rezultat po ponad pół roku od posiadania? Niemal same pozytywne zaskoczenia i to pomimo tego, że amerykańską motoryzacją jestem od lat przesiąknięty już na wylot... To rodzynek na PL rynku, auto absolutnie niedocenione, a szkoda, bo północnoamerykański samochód roku 1998 to bardzo trwały, bardzo wygodny i oszczędny sedan! Auto również w Ameryce ma bardzo dobre opinie i wiele egz. nawet zaniedbanych jeździ do dziś, natomiast tutaj to rodzynek chyba większy od Lambo, czy Ferrari! Można mówić o szczęściu jak spotka się jakiegokolwiek na ulicy, zaś ja od momentu kupienia nie spotkałem się jak do tej pory z żadnym innym, a już trochę kraju zjeździłem... Samochód w 5-tej gen. po latach przerwy powrócił jako odsiecz przeciw japońskiej dominacji w postaci Camry, czy Accord i to z wymiernym skutkiem - pokonał ich nie tylko ceną, ale i tez dotrzymał kroku w niezawodności.
4,6
~Romek
Sedan 2.4 H 166KM 122kW
Chevrolet Malibu VI
posiadam go od przeszło roku na początku lekka obawa bo hybryda/ made in Japan to samo co toyota camry hyb/ ale szybko minęła po sprawdzeniu baterii stan ja nowe pomimo upływu 9 lat samochód codziennie używany po mieście normalna jazda korki wrażenia super trasa najlepiej czuje się przy prędkości 135 /140 na początku problemy z nauką jazdy hybrydą ale tydzień nauki i wszystko w najlepszym porządku .Tu po prostu nie ma się co popsuć czasem aż nudno w poprzednich samochodach /a było ich trochę około 40 / mogłem coś podłubać a tu nic
4,2
~qwell
Coupe 3.8 140KM 103kW
Chevrolet Malibu I
Auto kultowe. Świetna baza do zbudowania klasyka lub pro touringa. Zwraca uwagę swoimi gabarytami i dostojnością. Wewnątrz totalne lata 70te - przypominają trochę dużego fiata o gabarytach salonu. Przy otwartym oknie oprócz cudownego burczenia można wyczuć delikatny zapach benzyny przetłoczonej w 5cio-litrowej V8ce. Czuć, że to maszyna, a nie plastikowa zabawka - otaczający kierowcę metal karoserii i masa robią wrażenie. Samochód wymaga pełnej koncentracji. Nie ma tu żadnej nowoczesnej elektroniki, która naprawi błędy kierowcy.
Chevrolet Malibu