Szukaj

Informacje o Chevrolet Malibu VII

Lata produkcji: 2012 – 2016
Segment: Klasa średnia
Ósma, najnowsza i obecnie produkowana generacja modelu, wprowadzona na rynek w 2012 roku. W przeciwieństwie do poprzednich ewolucji Malibu, ta stała się samochodem globalnym Chevroleta, dostępnym na rynkach całego świata (w tym również, po raz pierwszy, w Polsce). Zbudowano go na płycie podłogowej GM Epsilon II platform, którą dzieli między innymi z Oplem Insignia. To nie jedyne pokrewieństwo tych aut, Malibu VIII nawiązuje do Insigni również wieloma akcentami stylistycznymi w środku i na zewnątrz. Z kolei tył samochodu został zainspirowany wyglądem nowego Chevroleta Camaro.
czytaj więcej
Powagosław
Legendarny Malibu wychylił nosa za Ocean, ale w przeciwieństwie do jego poprzedników, to model skrojony właśnie głównie z myślą o rynku europejskim. Być może to przenikanie amerykańskich i europejskich trendów, może dobry projektant, a może po prostu udany pierwowzór (Opel Insignia) sprawia, że wyszedł Chevroletowi naprawdę ładny samochód. ~Powagosław
Luzacjusz
Dwa słowa: świetny. To jedno słowo? No tak, chciałem jeszcze dodać: bardzo. Malibu w końcu znów wygląda tak, jak się nazywa. I nieważne, że jeśli chodzi o amerykańskie wyobrażenia o tym samochodzie, musi nam wystarczyć widok tylnych świateł, jakby żywcem wziętych z Chevy Camaro. ~Luzacjusz

Chevrolet Malibu VII – wybierz silnik

Pokaż silniki:
Ogólna ocena
4,4 /5 Średnia dla segmentu 4,2
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(75%)

Zalety

+ Karoseria + Stosunek jakość/cena + Ergonomia

Wady

- Bezawaryjność (drobiazgi) - Widoczność - Układ jezdny

Wybrane oceny

4,6
~piotrek opinia po 15 tys
Sedan 2.0D 160KM 118kW
Chevrolet Malibu VII
RADOŚĆ GDY SIĘ NA NIEGO PATRZY I GDY SIĘ GO PROWADZI. Najładniejsza deska rozdzielcza jaką widziałem. Piękne, turkusowe podświetlenie nie nachalne jak w VW albo w Hyundayiu. Dźwignia biegów krótka, sportowa. Kierownica super. Elektryczne sterowanie foteli - bajeczne. Samochód przyspiesza lepiej niż większość 2.0 TDI. Trzyma się drogi i zwraca uwagę.
4,6
~wikiebe
Sedan 2.0D 160KM 118kW
Chevrolet Malibu VII
Auto bardzo dobre. Ciche, szybkie, wygodne, bardzo oszczędne, i ekstremalnie tanie w zakupie. Wzorowo się prowadzi, choć mogłoby ciszej pracować zawieszenie. Jakość także lekko do poprawy (nie, żeby było źle, ale do standardu w tej klasie jednak brakuje). Martwi oczywiście decyzja Chevroleta o wycofaniu się z Europy.
4,5
~KrasiaK
Sedan 2.4 DOHC 167KM 123kW
Chevrolet Malibu VII
Duże, wygodne auto. Nieźle wyposażone. Bardzo dobry stosunek cena/jakość. Wyróżnia się na drodze.
Chevrolet Malibu VII