Szukaj

Informacje o Chevrolet Tacuma

Lata produkcji: 2005 – 2008
Segment: VANy
Kompaktowy minivan (segment K) produkowany w latach 2005-2008. Tacuma nie była nowym modelem Chevroleta, a jedynie przemianowanym Daewoo Tacuma, produkowanym od 2000 roku. Po bankructwie koreańskiej marki i przejęciu jej przez Chevroleta, auto weszło do jego oferty i sprzedawano je pod różnymi nazwami na różnych rynkach. Jako Chevrolet Tacuma funkcjonowało ono w krajach azjatyckich. W Europie było znane jako Chevrolet Rezzo, a w Ameryce Płd. i Afryce – jako Chevrolet Vivant. Model był konstrukcyjnie powiązany z Daewoo Nubira, zaprojektowało go studio Pininfarina. W 2010 roku zastąpił go Chevrolet Orlando.
czytaj więcej
Powagosław
Aż dziw bierze, że minęło zaledwie kilka lat od zakończenia produkcji tego modelu. Patrząc na Tacumę z dzisiejszej perspektywy, wydaje się, że to model wyjęty z innej epoki: archaicznie wystylizowany i niezbyt foremny. Jego praktyczne zalety mogą jeszcze uzasadniać karierę na rynku aut używanych. Ale to propozycja dla wyjątkowych koneserów. ~Powagosław
Luzacjusz
Jeden z tych Chevroletów, o których wolałbym nie pamiętać. Na miejscu panów z Chevroleta też najchętniej bym o nim zapomniał. Zasłużone miejsce na śmietniku historii motoryzacji. ~Luzacjusz

Chevrolet Tacuma – wybierz silnik

Pokaż silniki:
Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Chevrolet Tacuma
Aktualnie przeglądasz Chevrolet Tacuma