Szukaj

Informacje o Ferrari 612 Scaglietti

Lata produkcji: 2004 – 2011
Segment: Auta sportowe
Samochód sportowy typu Grand Tourer (segment G) o nadwoziu coupe (2+2) produkowany od 2004 roku. Następca dużo mniejszego Ferrari 456 M GT. Stylistycznie auto nawiązuje do słynnego modelu 375 MM z 1954 roku zamówionego przez reżysera Roberto Rosselliniego dla swojej żony, Ingrid Bergman. Zaprojektowało je biuro Pininfarina. Nazwa 612 Scaglietti jest hołdem oddanym Sergio Scagliettiemu, jednemu z najwybitniejszych projektantów w historii włoskiej marki. To drugi w dziejach Ferrari samochód zbudowany w całości z aluminium. Pierwszym był model 360 Modena.
czytaj więcej
Powagosław
Klasyczne, bardzo konserwatywne Ferrari, w sam raz dla wyrafinowanego miłośnika dyskretnej elegancji. Najdroższe, najbardziej ekskluzywne Ferrari dla człowieka, dla którego cena nie gra roli. ~Powagosław
Luzacjusz
Jak na współczesne Ferrari, wyjątkowo mało krzykliwe. W dzisiejszym świecie to jak głos Sinatry w barze karaoke, w którym właśnie śpiewa się piosenki z repertuaru Mandaryny. ~Luzacjusz

Ferrari 612 Scaglietti – wybierz silnik

Pokaż silniki:
Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Ferrari 612 Scaglietti
Aktualnie przeglądasz Ferrari 612 Scaglietti