Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Fiat 126p "Maluch" w pigułce

Fiat 126p "Maluch" w pigułce

Sprawdź Vin

Sprawdż raport historii auta, podaj numer VIN

Informacje o Fiat 126p "Maluch"

Lata produkcji: 1972 - 2001
Segment: Auta najmniejsze

Autorentgen Fiat 126p "Maluch"

Liczba wpisów: 17
Klekot po regulacji zaworów.
dodał: Tabur, 5 lat temu
Po udanej regulacji zaworów i montażu ich pokrywy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy może zepsuć głośny klekot spowodowany uderzeniami dźwigienek zaworowych o tę właśnie pokrywę. Winę za ten stan rzeczy ponosi "za silny" mechanik, który zbyt mocno dokręcil śruby mocujące pokrywę. Niestety, jest ona wykonana z cienkiej blachy i z tego powodu ma tendencję do odkształcania. Popuszczenie śrub w większości przypadków załatwia sprawę.
Luzy w układzie kierowniczym ( przekładnia ślimakowa).
dodał: 161go657, 3 lata temu
Moim sposobem na ostateczne rozprawienie się z tą bardzo dokuczliwą usterką była radykalna ingerencja w układ kierowniczy i wymiana fabrycznie zamontowanej przekładni ślimakowej na zębatkową tak zwaną maglownicę. Jak na razie jest dużo lepiej. Usterka się nie powtórzyła.
Zacierający się pedał gazu.
dodał: Tabur, 5 lat temu
Za brak dbałości o czystość wnętrza auto potrafi zemścić się na swoim właścicielu okrutnie. Jednym z przejawów owej zemsty jest zacierający się pedał gazu. Jego umiejscowienie sprawia, że ośka, na której zamocowano "akcelerator" jest dość wrażliwa na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Daje o sobie znać, zmuszając kierowcę do wywierania coraz większego nacisku na pedał gazu podczas przyspieszania.czyszczenie Cykliczny demontaż pedału i gruntowne pozwoli na uniknięcie tego problemu.

Dane techniczne Fiat 126p "Maluch"

Moc silników 23–30 KM
Prędkość maksymalna 105 km/h
Przyspieszenie 0-100 48,0–54,0 s

Dziennik kosztów

Statystyki dzienników dla aut Fiat 126p "Maluch"
Średni koszt na 100 km Liczba wpisów: 1431
Koszt ogólny 27,22 PLN
PB28.69 PLN
Wydatki serwisowe 11,10 PLN Pozostałe wydatki 18,32 PLN

Publikacje o Fiat 126p "Maluch"

Newsy o Fiat 126p "Maluch"

AUTOCENTRUM.PL S.A.