Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.
Szukaj

Informacje o Fiat 126p "Maluch"

Lata produkcji: 1972 - 2001
Segment: Auta najmniejsze

Fiat 126p "Maluch" – wybierz wersję

Pokaż wersję z silnikiem:

Autorentgen Fiat 126p "Maluch"

Liczba wpisów: 17

Łożysko tarczy przedniej alternatora.

dodał: Tabur, 6 lat temu
Zwiększony hałas dochodzący z przedziału silnikowego, który ustawał po zdjęciu paska napędzającego alternator spowodowany był zużyciem łożyska zamontowanego w jego tarczy przedniej. Wymiana tej części była konieczna średnio co 20 tysięcy kilometrów. Sprawę "na wieki wieków amen" załatwił zakup łożyska w sklepie z częściami do samochodów produkcji radzieckiej.

Wycieraczki.

dodał: ~jarek27, 9 lat temu
A ja problem z wycieraczkami w maluchu mam. Jest to maluszek, którego kupiłem niedawno, 96 rok EL. Problem polega na tym, iż wycieraczki po włączeniu chodzą super jednak jak się je wyłącza to zostają w miejscu wyłączenia. Nie wracają same z powrotem do pozycji wyjścia co wiem, że nie jest normalne. Jeśli chodzi o wyłączanie to mam oczywiście na myśli na złączniku przy desce a nie o wyłączaniu silnika - wtedy wiem że zostaną stać. Może mi ktoś podpowiedzieć czego to może być przyczyną?

Klekot po regulacji zaworów.

dodał: Tabur, 6 lat temu
Po udanej regulacji zaworów i montażu ich pokrywy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy może zepsuć głośny klekot spowodowany uderzeniami dźwigienek zaworowych o tę właśnie pokrywę. Winę za ten stan rzeczy ponosi "za silny" mechanik, który zbyt mocno dokręcil śruby mocujące pokrywę. Niestety, jest ona wykonana z cienkiej blachy i z tego powodu ma tendencję do odkształcania. Popuszczenie śrub w większości przypadków załatwia sprawę.

Dane techniczne Fiat 126p "Maluch"

Moc silników 23–30 KM
Prędkość maksymalna 105 km/h
Przyspieszenie 0-100 48,0–54,0 s
Fiat 126p

Dziennik kosztów

Statystyki dzienników dla aut Fiat 126p "Maluch"
Średni koszt na 100 km Liczba wpisów: 1436
Koszt ogólny 27,19 PLN
PB28.6 PLN
Wydatki serwisowe 11,89 PLN Pozostałe wydatki 18,34 PLN

Publikacje o Fiat 126p "Maluch"

Newsy o Fiat 126p "Maluch"

Fiat 126p
Aktualnie przeglądasz Fiat 126p "Maluch"