Szukaj

Informacje o Fiat 131

Lata produkcji: 1974 – 1985
Segment: Niższa klasa średnia

Fiat 131 – wybierz wersję

Pokaż wersję z silnikiem:

Oceny Fiat 131

Liczba ocen: 23
Ogólna ocena
4,0 /5 Średnia dla segmentu 4,1
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(100%)

Zalety

+ Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów + Stosunek jakość/cena + Widoczność

Wady

- Drobne usterki - Koszty utrzymania - Wyciszenie

Wybrane oceny

4,3
[email protected]
Sedan 1.6 75KM 55kW
Fiat 131
Wrażenia jak narazie bardzo dobre. To auto jest spełnieniem moich młodzieńczych marzeń z lat 70-tych. Niestety wtedy nie było mnie na nie stac. Później kiedy bylo mnie byc moze stac na kupno, przyszly inne wydatki i jeździłem innymi markami. Aż znikło z ulic i on nim zapomniałem. Aż nagle w maju 2006 roku mój syn wyczytał ogłoszenie o dziwnie brzmiącym modelu Fiata Mirafiori. Kiedy ujrzeliśmy go pod wskazanym adresem w naszym rodzinnym mieście Częstochowie aż trudno było uwierzyc, ze uchował się w takim idealnym stanie jakby nie był uzywany. Ten samochód szukał mnie.Zdecydowałem sie na jego kupno po miesiącu od pierwszych jego oględzin. Nie żałuje kupna. Jest w kolorze czerwieni meksykańskiej
4,2
~Tomasz 603859131
Sedan 1.6 85KM 63kW
Fiat 131
Samochód wygodny z dużym bagażnikiem. Doskonale trzymający na drodze. Pewny w prowadzeniu i dający dużo satysfakcji z jazdy. Niska pozycja siedzenia dająca poczucie samochodu sportowego. Blacharka dobra ale trzeba jej pilnować. Dostęp do części mechanicznych b. dobry ale już problemy z drobiazgami tj. zderzaki, plastiki, lampy, lusterka itp.
4,0
[email protected]
Sedan 1.4 Mirafiori 70KM 51kW
Fiat 131
Bardzo dobry samochód.jak na tyle lat.Dobre rozwiązania konstrukcyjne (silnik,skrzynia biegów),pozwalają na osiąganie bardzo dużych przebiegów.Mimo upływu lat model ten,pod wieloma względami (silnik-kultura pracy,wyposażenie)dorównuje współczesnym samochodom.Jedyny mankament to rdza.