Szukaj

Audi RS7 vs BMW M8 GC Competition - upalamy 2 mln zł

Dodano: ponad rok temu
Autor: Mateusz Żuchowicz
Wyświetlenia: 2 535
Komentarze: 1

Kiedyś, gdy wyobrażaliście sobie samochód, który pod maską miał potężnie mocny silnik, przed oczami zazwyczaj mieliście supersamochód w stylu Lamborghini Huracan z plakatów nad łóżkiem. Mocny samochód równał się sportowe coupe.

 

Od jakiegoś czasu gusta nieco się zmieniły. Odbiorcy lubujący się w mocnych autach zaczęli również doceniać praktyczność i użyteczność. Przecież sportowy wóz nie musi mieć mało praktycznego, dwudrzwiowego nadwozia. To zmusiło producentów do znalezienia rozwiązania. Na rynku od dawna jest już masa piekielnie mocnych SUV-ów, kombi, sedanów i sedanów w stylu coupe. Samochody, które znalazły się w porównaniu, przeprowadzonym przez dwóch Mateuszów, na pewno znajdują się na szczycie listy tej ostatniej grupy. Mateusz Żuchowicz wybrał BMW M8 Gran Coupe Competition, które rozwija 625 KM. Mateusz Żuchowski zdecydował się na nieco słabsze Audi RS7, które pod maską kryje 600 KM. 

 

Wyłonienie zwycięzcy takiego porównania nie jest jednak łatwe. Trzeba to zrobić w miejscu, gdzie takie samochody będą mogły rozwinąć w pełni swoje skrzydła. Mateusze doszli do wniosku, że idealny będzie Tor Modlin. Który samochód okazał się lepszy? I czy któryś z Mateuszów kupiłby jeden z nich? Odpowiedź może was zaskoczyć. Zapraszamy na film. 

Dyskusja
Ładowanie komentarzy...
Audi A7 II RS7 Sportback