Szukaj

BMW X5 G05 - Uwaga! Zawartość może być gorąca!

Dodano: 3 lata temu
Wyświetlenia: 5 193

BMW X5 było pierwszym SUV-em bawarskiej marki. Klienci ciepło przyjęli ten model, a z każdą kolejną generacją było coraz lepiej. Teraz na rynek wchodzi najnowsze wcielenie BMW X5. Producent twierdzi, że jest lepsze od dotychczasowych. Czy stało się naprawdę gorące? Sprawdźmy.

 

Nowa generacja X5 potwierdza, że BMW odchodzi od muskularnych sylwetek swoich samochodów, jednocześnie starając się dodać im więcej płynnych linii i elegancji. Oczywiście linię boczną BMW X5 poznamy bez problemu, choć trzeba przyznać, że auto sporo urosło.

 

A jakie jest wnętrze nowego BMW X5? Punktem centralnym jest Live Cockpit. Jak się spisuje? Zobaczycie w filmie.

 

Wykończenie wnętrza nowego BMW X5 jest na najwyższym poziomie. Wszędzie mamy materiały premium: naturalne drewno, aluminium itd., a do tego fotele z funkcją masażu, dwustrefową klimatyzację czy możliwość łatwego montażu fotelika dla dziecka. A ile właściwie jest miejsca wewnątrz X5? Ile litrów pomieści bagażnik i czy jego kształt pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń?

 

Na koniec oczywiście wrażenia z jazdy. Testujemy egzemplarz z 3-litrowym silnikiem Diesla o mocy 265 koni mechanicznych i z automatyczną skrzynią biegów. Jak najnowsze BMW X5 zachowuje się na drodze? Czy można w nim liczyć na sportowe emocje z jazdy? Czy jeździ dynamicznie? I czy podróż nim jest wystarczająco komfortowa?

 

Zapraszamy na test. 

Dyskusja
Ładowanie komentarzy...
BMW X5 G05 SUV