Szukaj

Dacia Lodgy LPG - taniej nie będzie

Dodano: 3 lata temu
Wyświetlenia: 5 789

Chcesz nowy, duży, praktyczny, ale oszczędny samochód, a masz budżet 50 tys. zł? W tym zakresie cenowym znajdziesz Dacię Lodgy z instalacją LPG. Nas pozytywnie zaskoczyła. Zapraszamy na test.


 

Dacia Lodgy, biorąc pod uwagę cenę, tworzy własną klasę. Konkurencji nie ma. Inne samochody, za które trzeba zapłacić kwotę w granicach 50 tys. zł, nie mają przecież siedmiu miejsc i tak pojemnego bagażnika jak Lodgy.


 

Z zewnątrz testowana Dacia wyróżnia się dość kanciastym kształtem. To plus, ponieważ prosta forma pozwala zmaksymalizować pojemność. Po założeniu wszystkich tylnych foteli otrzymujemy aż 2617 litrów pojemności! Ten wynik naprawdę robi wrażenie.


 

Na tylnej kanapie Lodgy co prawda nie mamy podłokietnika, ale za to wszystkie trzy miejsca wyposażone są w Isofixy. Z kolei przednie fotele są komfortowe, mają też całkiem niezłe trzymanie boczne.


 

A czy Dacia Lodgy jest wystarczająco ergonomiczna? Ile mamy schowków? I czy jest tu wystarczająco dużo miejsca dla Dwumetrowca?


 

Dacia Lodgy w 2017 roku przeszła facelifting. Zyskała m.in. nowy grill, nowe wzory felg, a także nową kierownicę i inne materiały wykończeniowe. O tym wszystkim powiemy w filmie.


 

A jak jeździ Dacia Lodgy? I czy na pewno jest to ekonomiczne auto dla rodziny? Testowaliśmy egzemplarz z instalacją LPG i okazuje się, że nie tylko w salonie, podczas zakupu, zostawiamy niewielkie pieniądze, ale również jeździmy za niewielkie kwoty. Ten samochód jest naprawdę bardzo oszczędny! I o to właśnie w tym aucie chodzi. Przewiezie dużą rodzinę z punktu A do punktu B, a koszt jazdy będzie niewielki.


 

Zresztą, zobaczcie sami. Zapraszamy na test Dacii Lodgy.

Dyskusja
Ładowanie komentarzy...
Dacia Lodgy Minivan Facelifting