Szukaj

Mercedes Klasa C - coraz bliżej Klasy E

Dodano: 3 lata temu
Wyświetlenia: 5 187

Dokąd facelifting zaprowadził Mercedesa Klasy C?

 

Facelifting samochodu, który bardzo dobrze się sprzedaje, nigdy nie jest łatwy. Jak wprowadzić zauważalne zmiany, a jednocześnie nie popsuć tego, co doceniają klienci? Jak sobie poradził z tym Mercedes, odświeżając Klasę C?

 

Jak C-Klasa zmieniła się na zewnątrz? Czy w środku mamy zauważalne różnice? Jakie nowe elementy wyposażenia wprowadzono? A czego, co mają już inne Mercedesy, w Klasie C nadal brakuje? W filmie zobaczycie też, czy Klasa C po faceliftingu przejdzie test Dwumetrowca i ile tak naprawdę jest miejsca wewnątrz.

 

Istotne zmiany zaszły pod maską samochodu. Testujemy Mercedesa Klasy C z silnikiem o oznaczeniu 200, ale nie jest to już jednostka 2-litrowa, a czterocylindrowy silnik o pojemności 1.5 litra. Moc pozostała ta sama co wcześniej, czyli 184 konie mechaniczne. Czy mniejsza pojemność silnika wpłynie na wrażenia z jazdy? Przekonajmy się. 

 

W teście sprawdzimy też, jak w Mercedesie Klasy C po faceliftingu działa system start-stop. Czy nie będzie nas irytowało ciągłe uruchamianie silnika podczas ruszania w korkach? Warto dodać, że testowany model jest wyposażomy również w silnik elektryczny, wspomagający pracę jednostki spalinowej - jest to tzw. miękka hybryda. Jak się spisuje?

 

Zapraszamy na test Mercedesa Klasy C (limuzyna) po faceliftingu.

Dyskusja
Ładowanie komentarzy...
Mercedes Klasa C W205 Limuzyna Facelifting