Szukaj

Nowe BMW Seria 3 - więcej sportu w pakiecie?

Dodano: 3 lata temu
Wyświetlenia: 6 152
Komentarze: 5

Nowa generacja BMW Serii 3 chce być bardziej sportowa niż poprzedniczka. Czy to jej się udało? Sprawdźmy.

 

Jakie jest nowe BMW Serii 3? Co się zmieniło w porównaniu do poprzedniej generacji? Model nieznacznie urósł, ale jest jednocześnie lżejszy – jaki daje to efekt? Największa zmiana to jednak zmiana technologiczna. Wersja G20 standardowo wyposażona jest w lampy przednie w całości wykonane w technologii LED. Opcjonalnie – tak jak w testowanym przez nas egzemplarzu – mogą to być lampy laserowe, które nocą oświetlają drogę białym światłem na odległość do 500 m. 

 

Warto dodać, że BMW wzięło sobie do serca uwagi klientów użytkujących Serię 3, co zaowocowało tym, że nowa generacja jest dużo lepiej wyciszona. To zasługa podwójnie klejonych szyb i materiałów wygłuszających. 

 

Testujemy nowe BMW Serii 3 z wyposażeniem M Pakiet. Czym się charakteryzuje? Jaka jest kierownica i fotele? Czy wnętrze jest funkcjonalne? W filmie powiemy też o obsłudze systemu BMW Live Cockpit, pomocnych asystentach jazdy i nowych zegarach, do których… trzeba się przyzwyczaić. 

 

Do testu dostaliśmy wersję BMW 320d z 2-litrowym silnikiem Diesla o mocy 190 koni mechanicznych i z automatyczną skrzynią biegów. Jak prowadzi się nowa „trójka”? Jak radzi sobie napęd xDrive? I jak działa inteligentny system start-stop? To wszystko w filmie.

 

Zapraszamy na test nowego BMW Serii 3

Dyskusja
Ładowanie komentarzy...
BMW Seria 3 G20-G21 Limuzyna