Szukaj

Peugeot 508 FL – lifting kontra opinie kierowców

Dodano: 1 miesiąc temu
Autor: Mateusz Raczyński
Wyświetlenia: 639

Facelifting samochodu to nie tylko odświeżenie wyglądu. To też świetna okazja do tego, by poprawić to, co nie wyszło za pierwszym razem. W tym filmie sprawdzamy więc, co nowego słychać w Peugeocie 508 po kuracji odświeżającej i zderzamy go z opiniami, które zostawili na autocentrum.pl właściciele wersji sprzed liftingu.

Prawie we wszystkich opiniach o Peugeot 508, widać zachwyt czy chociaż uznanie dla wyglądu tego samochodu. Przy liftingu takiego samochodu, bardzo ważne jest zatem, żeby nic nie zepsuć–i to się raczej udało.

Zmian nie ma jednak wiele i nawet we wnętrzu mówimy tu o delikatnym odświeżeniu–skupiono się raczej na poprawkach detali. Pojawił się bezprzewodowy CarPlay, ustawienia temperatury mają teraz lepszą logikę, ale rzeczy, na które narzekali kierowcy, a wymagały zmian technicznych pozostały takie same – jak choćby niezbyt praktyczne umiejscowienie gniazda zapalniczki.

Co jeszcze się zmieniło? Czy Peugeot 508 jest teraz lepszy, czy zmiany nie mają większego znaczenia? Odpowiedzi w filmie.

Dyskusja
Ładowanie komentarzy...
Peugeot 508 II SW PHEV Facelifting