Szukaj

SsangYong Korando LPG – sprawdź, ile zyskasz na gazie

Dodano: 2 miesiące temu
Autor: Mateusz Żuchowicz
Wyświetlenia: 5 442

O tym, że SsangYong wychodzi z dołka i przestaje być marką owianą tajemnicą, mówi się już od lat. Trzeba przyznać, że ostatnimi czasy jego rozpoznawalność nieco wzrosła, a do tego ma parę asów w rękawie. Szczególnie ten samochód. To SsangYong Korando, który na rynku kusi nie tylko ceną, ale także tym, że wyposażony jest seryjną instalację gazową.

 

W obecnych realiach niecałe 90 tys. zł za kompaktowego SUV-a z dużym bagażnikiem o pojemności 551 l to atrakcyjna propozycja. Dodatkowo u Koreańczyków za tę kwotę dostaniemy nie tylko 163-konny silnik, ale i już całkiem niezłe wyposażenie, zawierające m.in. kamerę cofania, dwustrefową klimatyzację czy tempomat.

 

Oczywiście trzeba pamiętać, że nie ma nic za darmo i w SsangYongu. We wnętrzu najlepiej widać, gdzie te cięcia musiały zostać poczynione. Trzeba się z tym liczyć, ale kiedy poszukujecie samochodu, który – zwłaszcza teraz, gdy ceny paliw rosną – proponuje wam obniżenie kosztów podróży dzięki instalacji LPG, to propozycja zaczyna być kusząca.

 

Dyskusja
Ładowanie komentarzy...
Ssangyong Korando V SUV