Szukaj

Informacje o Ford Tourneo Connect II

Lata produkcji: 2013 – 2018
Segment: VANy

Ford Tourneo Connect II – wybierz wersję

Pokaż wersję z silnikiem:

Oceny Ford Tourneo Connect II

Liczba ocen: 11
Ogólna ocena
4,3 /5 Średnia dla segmentu 4,1
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(91%)

Zalety

+ Karoseria + Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów + Brak poważnych usterek

Wady

- Wentylacja i ogrzewanie - Koszty utrzymania - Wyciszenie

Wybrane oceny

4,4
~jakurra
Grand 1.5 TDCi 120KM 88kW
Ford Tourneo Connect II
Kupiłem ten samochód bo potrzebowałem auta tego typu, ale miałem jedną fanaberię - musiało być z automatyczną skrzynią biegów (tak wiem, zaznaczyłem, że jest manual, ale admin strony nie przewidział, że ten model występuje równiez z automatem). W tym segmencie jedyny sensowny automat miał Ford. Kupiłem wersję najdroższą, z tempomatem, szklanym dachem i nawigacją bo dużo podróżuję. Jednak nawigacja jest raczej słaba, ten wydatek ratuje fakt, że dzięki temu mam bardzo rozbudowane radio, świetnie działający system głośnomowiący, sterowanie klimą z ekranu dotykowego i widok z kamery cofania na dużym ekranie nawigacji, a nie jak w innych wersjach w lusterku wstecznym.
4,2
~p.law.
Grand 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Ford Tourneo Connect II
Samochód w porównaniu do równorzędnych modeli konkurencji jest całkiem ok- dłuższa przestrzeń ładunkowa co generalnie wpłynęło na mój wybór. Przez swoją użytkowość bardzo dobry dla małej firmy lub aktywnej rodzinki. 100 tyś bez awaryjnej jazdy za mną. Nie zwija asfaltu na koła, ale też nie po to są vany- ogólnie daje radę nawet solidnie załadowany. Przestrzeni dla pasażerów dużo, jedyny problem to wygłuszenie. Powyżej 130-140km/h szum staje się już uciążliwy. Ze spalaniem różnie: 3,8l trasa Lublin->Helsinki jazda za tirem 90 km/h, standard ok. 6,2l autostrada 120 km/h, miasto ok 7,4l.
3,5
~ardeq
Grand 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Ford Tourneo Connect II
Im dłużej jeżdżę tym samochodem tym więcej rzeczy zaczyna mnie w nim denerwować. Generalnie auto wielkie, ale w mieście jest za duże. W środku to dostawczak. Jeśli ktoś lubi motoryzacje to to auto nie jest dla niego. Jest zbyt surowe.
Ford Tourneo Connect II