Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.
Szukaj

Informacje o Honda Accord IV Kombi

Honda Accord IV Kombi
Lata produkcji: 1990 - 1994
Segment: Klasa średnia
Czwarta generacja modelu została zaprezentowana w 1990 roku (japońska premiera odbyła się rok wcześniej). Nadwozie auta zostało całkowicie zmienione i to zarówno pod względem stylistyki, jak i rozmiarów. Zrezygnowano z chowanych reflektorów, dzięki czemu sylwetka samochodu stała się bardziej harmonijna i elegancka. W 1992 roku Accord IV przeszedł drobny face-lifting (zmiany objęły m. in. atrapę chłodnicy oraz światła). Jego produkcja zakończyła się dwa lata później.
Powagosław

Efektowny, komfortowy i bardzo dopracowany w najmniejszych szczegółach – taki jest Accord po liftingu. W porównaniu z poprzednim, nieco zbyt delikatnym stylistycznie modelem, auto zyskało na agresywności. Dziś to jedno z ładniejszych aut w swojej klasie.

~Powagosław
Luzacjusz

Z tym samochodem jest jak z Przemkiem Saletą. Wygląda groźnie, ale bić nie potrafi. Wbrew temu, co widać na zewnątrz, w Accordzie jest więcej komfortu niż sportu. Czyli z zewnątrz Mike Tyson, a wszędzie indziej Tomasz Kammel. Trochę szkoda. Bo Camele dobre są tylko przez „C” na początku i jedno „M” w środku.

~Luzacjusz

Honda Accord IV Kombi – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Dane techniczne Honda Accord IV Kombi

Podstawowe parametry Honda Accord IV Kombi
Liczba drzwi 5
Liczba miejsc 5
Średnica zawracania 11 m
Wymiary zewnętrzne Honda Accord IV Kombi
Długość 4725 mm
Szerokość 1725 mm
Wysokość 1400 mm
Rozstaw osi 2720 mm
Rozstaw kół - przód 1475 mm
Rozstaw kół - tył 1480 mm
Wymiary bagażnika Honda Accord IV Kombi
Maksymalna pojemność bagażnika (siedzenia złożone) 1830 l
Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone) 980 l
Szkic techniczny Honda Accord IV Kombi

Publikacje o Honda Accord

Newsy o Honda Accord