Szukaj

Informacje o Honda Pilot I

Lata produkcji: 2002 – 2009
Segment: Crossovery/SUVy/Terenowe

Honda Pilot I – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Oceny Honda Pilot I

Liczba ocen: 18
Ogólna ocena
4,5 /5 Średnia dla segmentu 4,3
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(100%)

Zalety

+ Karoseria + Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów + Silnik

Wady

- Ergonomia - Bezawaryjność (drobiazgi) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Wybrane oceny

4,4
~Henryk
Terenowy 3.5 i V6 24V 258KM 190kW
Honda Pilot I
Auto w rodzinie od nowości, spełnione marzenie dziadka. Jeden z ostatnich SUVów z faktycznymi zdolnościami terenowymi, a jednocześnie przyjemne auto dla całej rodziny na wakacje. Samochód bardzo wytrzymały, nie chce się poddać - 460 tysięcy kilometrów od nowości wciąż dzielnie służy. Pakowny i wygodny nawet w 7 osób, choć przy tych wymiarach to nic dziwnego. Wolnossące V6 całkiem miło go rozpędza, skrzynia automatyczna zmienia biegi płynnie, Pilot pożera kilometry. Wymiary są jednak jego piętą achillesową - widoczność do tyłu bardzo mała, przy cofaniu przydałaby się kamera. Przy prawidłowym ustawieniu lusterek auto ma martwą strefę wielkości VW Golfa (wiem, bo jednego prawie nie zauważyłem). Wysokie zawieszenie sprawia też, że auto jest trochę podatniejsze na wiatry boczne. Jest natomiast szalenie solidnie wykonane i trwałe - po 16 latach i niemal pół mln km wnętrze wciąż wygląda dobrze, a plastiki nie są zużyte. Honda odwiedza serwis tylko na naprawy eksploatacyjne. Bardzo dobry samochód w swojej klasie.
3,7
~Adam
Terenowy 3.5 i V6 24V 258KM 190kW
Honda Pilot I
Dobre auto. Jestem zadowolony. Minus taki że drogie części i przeważnie tylko dostępne w Salonie Hondy z 2 do 3 dniowym oczekiwaniem.
4,5
~Climatech
Terenowy 3.5 i V6 24V 258KM 190kW
Honda Pilot I
Jestem bardzo zadowolony, tak jak pisali przedmówcy trochę słaby system audio, jak narazie mam problem ze znalezieniem mapy Polski do wbudowanej nawigacji.
Honda Pilot I