Szukaj

Informacje o Hyundai Grand Santa Fe

Lata produkcji: 2014 – 2019
Segment: Crossovery/SUVy/Terenowe
Przedłużona i bardziej luksusowa wersja modelu Santa Fe (dłuższa o 22 cm i mogąca pomieścić 7 osób) pojawiła się na rynku w roku 2014. Klasyfikowana jest jako średniej wielkości crossover SUV (segment I). Zastąpił w ofercie Hyundaia model ix55/Veracruz. Zaprojektowany został na postawie prototypu Nuvis Concept z 2009 roku, zgodnie z nowym trendem stylistycznym marki o nazwie „Storm Edge”, podobnie zresztą jak podstawowy Santa Fe, z którym dzieli większość technicznych rozwiązań. Na niektórych rynkach, gdzie sprzedawano model Veracruz, Hyundai Grand Santa Fe jest znany jako Maxcruz (m.in. w Korei Południowej).
czytaj więcej
Powagosław

Nieważne, czy długi, czy krótki, czy Santa Fe, czy Grand Santa Fe – ciągle bardzo ładny, bardzo dynamiczny i proporcjonalny. Czy to najładniejsze wszechstronne auto rodzinne? Można zaryzykować.

~Powagosław
Luzacjusz

Trochę chwyt marketingowy, bo przecież nowy Santa Fe był już oferowany w wersji 7-osobowej. Wobec tego, rozumiem, że w Grand Santa Fe siedzi się na fotelach kapitańskich. Czyli tak, jak lubię.

~Luzacjusz

Hyundai Grand Santa Fe – wybierz wersję

Pokaż wersję z silnikiem:
Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Hyundai Grand Santa Fe