Szukaj

Informacje o Hyundai H1 II

Lata produkcji: 2008 – teraz
Segment: VANy
Produkowany od roku 1999 Hyundai H1 jest zaliczany do segmentu minivanów lub średniej wielkości aut dostawczych. Według zamysłu producenta ma łączyć cechy dużego samochodu rodzinnego i małej ciężarówki – zależnie od potrzeb. Następca nie oferowanego na Starym Kontynencie modelu Porter. Sprzedawany (od pierwszej generacji) na rynku amerykańskim pod nazwą Starex, a w Holandii jako H-200. Druga generacja Hyundaia H1 jest dostępna na rynku od roku 2007, w niektórych krajach Europy funkcjonując jako Hyundai i800. Model ten był zwycięzcą m.in. plebiscytu Autocar Asean w roku 2008, w kategorii dużych minivanów.
czytaj więcej

Hyundai H1 II – wybierz wersję

Pokaż wersję z silnikiem:

Oceny Hyundai H1 II

Liczba ocen: 14
Ogólna ocena
4,0 /5 Średnia dla segmentu 4,1
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(86%)

Zalety

+ Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów + Wentylacja i ogrzewanie + Widoczność

Wady

- Karoseria - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) - Wyciszenie

Wybrane oceny

2,5
~AdamP
Van 2.5 CRDi 170KM 125kW
Hyundai H1 II
Miałem Hyundai h1. Nówka salon 2.5 crdi rzekomo 170 km. Jeździłem na przeglądy co 15 tys a nie co 20 tys km bo lepiej dla silnika. Przy przebiegu ok. 18 tys podczas jazdy eksplodował silnik. Serwis się postawił i wymienili silnik w ciągu chyba 3 tygodni. Po 1 tys zrobiłem dodatkowa wymianę oleju, przyszedł czas na kolejny przegląd po 15 tys, zrobiony zapłaciłem i pojechałem do Polanicy, na powrocie w okolicach Opola auto przestało jechać. Diagnoza w serwisie zatarty silnik! Auto czekało 3,5 miesiąca na części z Korei. Złożyli w końcu i odebrałem samochód, auto było bardzo słabe i oddali mi je bez nabitej klimatyzacji. W międzyczasie po roku od zakupu zardzewialy tylne drzwi!!!! Serwis w Poznaniu stwierdził, że widocznie zapomnieli ich ovynkowac w fabryce bo reszta auta jest ok. Pomalowali. Na zapytanie dlaczego bo pewnie teraz ma Pan 115 koni a wcześniej 136 koni było więc czuje Pan różnice ale Hyundai i tak już tyle zainwestował że dołożył do interesu. Ale ja zapłaciłem za 168 koni kupując nowy a nie 136 koni. Wie Pan pewnie jak importer robił zamówienie to się w kodzie pomyli i zamiast v zamówił wersję w bez zmiennych faz rozrządu no i tak wyszło!!!! Dlatego nigdy w życiu nie kupię Hyundaia. W tym samy czasie w TVN pokazali człowieka, który i był oszukany na mocy tak jak ja i żeby był zadowolony to dostał zupełnie nowy samochód, dla innych już nie wystarczyło.
4,9
~Sławek
Van 2.5 CRDi 170KM 125kW
Hyundai H1 II
Polecam jako samochód rodzinny i transportowy, idealny na dalekie wyprawy. Jest ekonomiczny jak na swoje gabaryty, mało awaryjny (silnik 2,5 L/ 170 km), bardzo pakowny. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony, odpukać nie miałem jeszcze przez 5 lat poważnej awarii. H1 nigdy nie zawiódł mnie w trasie :)
3,6
~Young23
Van 2.5 CRDi 170KM 125kW
Hyundai H1 II
Brak termometrach.brak miesjsca na długopis i notes(dostawczy) brak schowkow.tylko 2duze.brak ściemy deski rozdzielłczej.niewidoczny czarny. nie podświetlony klawisz świateł awaryjnych.brak zamka schowka.brakuje 6biegu.ale jednak Vito nic nie przebije
Hyundai H1 II