Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Lexus IS II

Lata produkcji: 2005 - 2012
Segment: Klasa średnia
Druga generacja modelu produkowana w latach 2005-2012. Koncepcyjnymi pierwowzorami auta były dwa prototypy: Lexus LF-S oraz LF-C. W obu zastosowano filozofię stylistyczną L-Finesse, zgodnie z którą zaprojektowano też model IS II. Jego designerem był Kengo Matsumoto. Samochód został zbudowany na płycie podłogowej zapożyczonej z Lexusa GS trzeciej generacji. W 2009 roku IS II został poddany drobnej modernizacji. W przeciwieństwie do swojego poprzednika, IS drugiej generacji nie był dostępny w wersji kombi, a jedynie sedan i kabriolet. Jego sportową odmianą tradycyjnie był model IS F.
Powagosław

Piękne wnętrze Lexus opakował w mocno kontrowersyjne pudełko, które może być zbyt szalone i przerysowane nawet dla wszystkich przyzwyczajonych do śmiałych linii nowych aut japońskiej marki. Ten przód, światła, grill… - to piosenka z wieloma dźwiękami, ale mało w niej melodii.

~Powagosław
Luzacjusz

Dotychczas IS nie był asem. IS nie był asem w talii Lexusa i… nadal nie jest. Jest jokerem. Tak, straszliwie przekombinowanym, dziwnym, jaskrawym, wręcz prototypowym. Zanim się skrzywisz – doceń, że ten samochód w końcu ma jakiś charakter.

~Luzacjusz

Lexus IS II – wybierz wersję

Pokaż wersję z silnikiem:

Dane techniczne Lexus IS II

Moc silników 150–423 KM
Pojemność silników 2,2–5,0 l
Prędkość maksymalna 204–270 km/h
Przyspieszenie 0-100 4,8–10,2 s

Dziennik kosztów

Statystyki dzienników dla aut Lexus IS II
Średni koszt na 100 km Liczba wpisów: 76
Koszt ogólny 53,48 PLN
ON55 PLN
PB46.18 PLN
Wydatki serwisowe 11,40 PLN Pozostałe wydatki 35,89 PLN

Publikacje o Lexus IS

Newsy o Lexus IS

Lexus IS II