Szukaj

Informacje o Microcar Due

Lata produkcji: 2015 – teraz
Segment: Auta najmniejsze
Dwuosobowy miejski mikrosamochód produkowany od 2014 roku. Następca modelu Virgo. Due to bazowa linia marki Microcar, dostępna w wersjach Initial (najtańsza i najuboższa), Fun (konfigurowana indywidualnie), Premium (najbogatsza) oraz Dynamic (średnia, optymalna), które różnią się od siebie wyposażeniem, detalami i silnikami (pojemność 480 lub 505 cm3). Wymiary modelu to 2870 mm długości, 1500 mm szerokości i 1485 mm wysokości. Due może być prowadzony z osobą z prawem jazdy kategorii AM (od 14 lat).
czytaj więcej
Powagosław
Jeden z najciekawszych mikrosamochodów na rynku. Pomijając kwestie ceny (jak wszystkie tego typu auta – nieosiągalnej dla 14-latków), Due to projekt, którego nie powstydziliby się bardziej renomowani producenci. ~Powagosław
Luzacjusz
Rozumiem, że małoletnich ma przede wszystkim zachęcić wygląd tego samochodu, rodem z disneyowskiej kreskówki. Nie wiem, jak małoletnim, ale, gdybym już musiał wybrać mikro, to z Due nie byłoby przykro. +1 ~Luzacjusz

Microcar Due – wybierz silnik

Pokaż silniki:
Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Microcar Due