Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Nissan Note II

Lata produkcji: 2013 - 2016
Segment: VANy
Druga, najnowsza i obecnie produkowana generacja modelu, wprowadzona na rynek w 2013 roku. Note II został odświeżony stylistycznie, zbudowano go w oparciu o prototyp Nissan Invitation zaprezentowany w 2012 roku. Na części rynków został wprowadzony jako następca modeli Tilda (Japonia), Versa (USA – teraz oferowany jest tam jako Versa Note) oraz Livina (Chiny). Note II zbudowano na płycie podłogowej Nissan V-platform, którą dzieli m.in. z modelami Juke i Micra. Nie ma już natomiast odpowiednika w Renault – model Modus został wycofany ze sprzedaży w 2012 roku.
Powagosław

Jeden z ciekawszych Nissanów ostatnich lat, wciąż jeden z najbardziej praktycznych i funkcjonalnych, choć można mieć zastrzeżenia do projektu wnętrza, które zapożyczono z modelu Micra.

~Powagosław
Luzacjusz

Znacznie ładniejszy od poprzednika, choć mógł być jeszcze znaczniej. Gdyby tylko księgowi Nissana nie storpedowali wszystkich pomysłów zastosowanych w urodziwym prototypie Invitation, może człowiek poczułby jakieś emocje.

~Luzacjusz

Nissan Note II – wybierz silnik

Autodiagnoza Nissan Note II

Liczba wpisów: 7
Wyciek oleju spod dekla obudowy zaworów.
dodał: ~Grzegorz, 8 lat temu
Mam przejechane tym autem 58 tys. pierwsze objawy wycieku pojawiły się już przy 10 tys. Serwis podjął się naprawy przy 40 tys. i od tamtej pory dokonał 3 krotnej próby sklejenia masą sylikonową dekla z obudową, co nie przyniosło pozytywnych rezultatów. Objaw usterki pojawia się za każdym razem w jednym i tym samym miejscu dochodzi do rozszczelnienia i wycieku oleju, który ścieka po obudowie na kolektor wydechowy spalin.
tylna kanapa
dodał: ~not, 6 lat temu
to nie usterka-- ale w jaki sposób wyjmuje się tylne siedzenie na zewnątrz samochodu w celu powiększenia powierzchni załadunkowej.Gdzie można o tym przeczytać.
Czerwona lampka
dodał: ~forma wladyslaw, 2 lata temu
Przy dopalaniu dpf zapala się czerwona lampka silnika i słychać charakterystyczne stukanie, bądź cykanie oraz podnoszą się obroty silnika do 1000obr/min, normalnie 800. Niepokoi mnie owa czerwona lampka, bo stukanie po pewnym czasie ustaje i spadają obroty silnika do 800, lampka jednak nie gaśnie. Dopiero po ponownym uruchomieniu już jej nie ma, pytanie czy tak właśnie objawia się i sygnalizuje dopalanie pdf? Auto jest z 2010 roku.
brak smarowania , kontrolka świeci się bez przerwy
dodał: czilka, 8 lat temu
Samochód stał 2msc w zimnym garażu potem przejechał bez problemów w ciągu tygodnia 1200km , podczas nocnego postoju w 20st. mrozie nad ranem po normalnym uruchomieniu zapaliła się kontrolka od smarowania i tak zostało. U mechanika podłączono w miejsce czujnika ciśnieniomierz oleju i wskazówka nawet nie drgnęła.
brak smarowania , kontrolka świeci się bez przerwy
dodał: ~czilka, 8 lat temu
Samochód stał 2msc w zimnym garażu potem przejechał bez problemów w ciągu tygodnia 1200km , podczas nocnego postoju w 20st. mrozie nad ranem po normalnym uruchomieniu zapaliła się kontrolka od smarowania i tak zostało. U mechanika podłączono w miejsce czujnika ciśnieniomierz oleju i wskazówka nawet nie drgnęła.

Autorentgen Nissan Note II

Liczba wpisów: 12

Brak opisu bezpiecznikow i przekażnikow w j. polskim

dodał: ~Andrzej Urbański, 7 lat temu
Nie będe tego komentował bo wszędzie pisałem gdzie tylko możliwe zawsze odpowwiedzi wymijające albo przekazanie dalej i na tym się kończyło .Drugiego lutego dzwoniłem do aso celem podania mi nr.indeksu na oryginalne klocki hamulcowe do note -nawet i tego mi nie podano .Na koniec jedno powiem że żałuje że ten samochód kupiłem

Tarcze z papieru.

dodał: ~jaś, 6 lat temu
Witam po przejechaniu 20 tyś.km sam.NOTE-1,4 udałem się do serwisu nissana w Warszawie ul.Górczewska w celu zrobienia przeglądu auta .Podczas przeglądu stwierdzono że tarcza prawa klocki oraz lewy wachacz są do wymiany dodatkowo stwierdzono wycieki między silnikiem a skrzynią . Straszne badziwie odradzam to co teraz oferuje nissan to straszny syf auta zrobione z papieru a serwis to jedna klika naciągaczy pozdrawiam .

Automat do świateł z wadą.

dodał: ~Niezadowolony, 7 lat temu
Uszkodzony autoamt do świateł mijania. Zaprogramowałem go zgodnie z instrukcją czyli włączyłem silinki przekręciłem gałkę i wyłączyłem silinik wyjąłem kluczyk. Po tym zabiegu po włożeniu kluczyka i zapaleniu samochodu zaświecały się światła mijania. Już dwa razy mi się zdarzyło iż rano wtaję do pracy i samochów świecił sobie i rozładował akumulator. W NISSAN-ie w salonie gdzie kupiłem auto stwierdzili że nie domknąłem drzwi którychś i wyczerpałem. Buzdrua nic takiego teraz zrobiłem zdjęcia wszystko było zamknięta a on sam z siebie zaświecił lampami.

Brak oznaczenia bezpieczników w jezyku polskim.

dodał: ~Andrzej Urbański, 7 lat temu
Brak możliwosci odczytania w jezyku polskim do czego słuzą bezpieczniki i za jaką częsc kazdy bezpiecznik jest odpowiedzialny w przypadku przepalenia się .Brak literatury fachowej do tego typu samochodu

zapach palonego sprzęgla w warunkach normalnej eksploatacji jak np ruszanie pod górę, wjazd po pochylni do garażu

dodał: ~Jan J., 6 lat temu
Może warto oduczyć się jeździć nie na tzw. półsprzęgle. Jeżdżę każdego dnia po parkingu wielopoziomowym na wysokość 4-5 piętra i nie mam żadnego problemu.

Dane techniczne Nissan Note II

Moc silników 80–98 KM
Pojemność silników 1,2–1,5 l
Prędkość maksymalna 168–181 km/h
Przyspieszenie 0-100 11,7–13,7 s

Dziennik kosztów

Statystyki dzienników dla aut Nissan Note II
Średni koszt na 100 km Liczba wpisów: 251
Koszt ogólny 13,18 PLN
LPG13.03 PLN
ON35.41 PLN
PB18.78 PLN
Wydatki serwisowe 2,55 PLN Pozostałe wydatki 48,67 PLN

Publikacje o Nissan Note

Newsy o Nissan Note

Nissan Note II