Szukaj

Informacje o Nissan Quest

Lata produkcji: 1992 – 2011
Segment: VANy

Nissan Quest – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Oceny Nissan Quest

Liczba ocen: 46
Ogólna ocena
4,1 /5 Średnia dla segmentu 4,1
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(67%)

Zalety

+ Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów + Silnik + Skrzynia biegów

Wady

- Poważne usterki - Stosunek jakość/cena - Koszty utrzymania

Wybrane oceny

4,9
~Fan Van
Minivan 3.0 i 151KM 111kW
Nissan Quest I
Auto uchodzi za wzór pod względem niezawodności w światowych rankingach. W Polsce mniej popularne z powodu wysokiej ceny, z granicą w stosunku do innych Vanów. Cenione nie tylko za bezawaryjność, lecz przede wszystkim za ponadprzeciętny komfort. Znakomicie wyciszone i wyposażone. Bije na głowę Espace czy Voyagera i to modele młodsze o sporo lat. Nie zawodne począwszy od silnika, skrzyni, zawieszenia, kończąc na osprzęcie i elektronice. Ponadprzeciętny komfort w tej klasie. Zdecydowanie przyjemniej się podróżuje niż w typowych Vanach dostępnych w Polsce. Mimo dość starej konstrukcji, nie ustępuje o wiele droższym, młodszym autom. Stara japońska szkoła. Przy czym trzeba tu było sprostać wymagającym amerykanom, a cena nowego auta była sporo większa niż ich wozy tej klasy. Mimo to auto dziki swoim zaletom bardzo dobrze się sprzedawało i zdobyło uznanie, pozwalając konstruować coraz nowszych następców Questa, który co prawda w całkiem innej formie jest produkowany do dziś.
5,0
~Entuzjasta
Minivan 3.3 170KM 125kW
Nissan Quest II
Analizując konkurencję za tę cenę... zaraz zaraz, jaką znowu konkurencję? Proste i solidne auto naprawdę super-przyjemne do komfortowej jazdy. Ma swoje wady ale szybko się o nich zapomina, polecam każdemu kto nie musi szybko i ładnie a woli wygodnie i PEWNIE dojechać do celu, zawsze :) PS.) Ładować LPG, nie bać się!
4,8
~Nissan Quest
Minivan 3.0 i 151KM 111kW
Nissan Quest I
Auto zbudowane w spółce z amerykańskim Fordem przez Nissana na rynki Ameryki. Bliźniak Mercury to w sumie to samo, lecz uznawany za luksusową odmianę forda, a Nissan to Nissan;)podobno solidniejsze auto i z jeszcze lepszą renomą. Tak też jest w istocie, samochód sporo droższy, zarazem lepiej wykonany od konkurencji. Materiały trwalsze, lepiej spasowane niż wszystkie amerykańskie wozy. Ten model Questa zdobył wiele nagród i był uznawany za najlepszego minivana w USA oraz Canadzie.