Oceny Abarth Grande Punto

Oceny Abarth Grande Punto – wybierz silnik

Najnowsze oceny Abarth Grande Punto

~ggh
Abarth Grande Punto
Jak na fiata jestem mile zaskoczony:) , mocy nie brakuje naprawde , juz nie raz brałem niejedno audi czy merca na swiatlach. Spalanie wręcz wzorowe jak na taką moc, a i serwis jest dość tani. Ogólnie małe autko sportowe które zaskoczy niejednego kierowce. Polecam
~abarth
Abarth Grande Punto
Najlepszy jest przyciski SPORT BOOST - auto dostaje wtedy \"pierdolca\". Każdy się ogląda myśląc \"ale cepelia\" albo \"fajnie oklejona zabawka\" ale uśmiech i zabawa kończy się na pierwszych światłach i pierwszym zakręcie.
~Romson
Abarth Grande Punto
Fajne auto w dobrej cenie. Oglądają się zarówno mężczyźni jak i kobiety ;)Wrażenia z jazdy bardzo miłe. Wsiądziesz, przejedziesz się, auto zostanie u Ciebie.
Dziennik kosztów dla Abarth Grande Punto
~Michal
Abarth Grande Punto
Wczesniej posiadalem VW Golfa IV z silnikiem 2.0. Pomimo , ze nie jechal to palil tyle samo co Abarth. Technologia jednak poszla na przod. Abarth spelnia moje oczekiwania jak narazie z nawiazka.
~Koper
Abarth Grande Punto
Jestem bardzo zadowolony z samochodu zarowno w kwestiach uzytkowych jak i tych bardziej wplywajacych na emocje.
~Bartek
Abarth Grande Punto
Auto wysokich lotow , nietuzinkowe , piekne i mocne. Jest tez uniwersalne pod warunkiem , ze nie bedziesz nim robil przeprowadzki.
~marek
Abarth Grande Punto
jest szybki ladny zrobiony ze smakiem
~Tomasz
Super auto
~kenworth2000
~BOL
Abarth Grande Punto
Sportowe auto. Polo nie ma szans.