Oceny Abarth – wybierz model

Najnowsze oceny Abarth

~Marcin
Hatchback Seria 4 1.4 T-Jet 145KM 107kW
Abarth 500
Mały drogowy bandyta. Szczególnie taki czarno czerwony jak mój. Nie jest to auto dla kogoś kto chce po prostu codziennie przejechać z domu do pracy. Trzeba mieć w żyłach benzynę zamiast krwi żeby chcieć kupić ten samochód i wydać na niego takie pieniądze. Ale każdy kto już się na to zdecyduje na pewno się nie rozczaruje. Abarth jest wart każdej wydanej na niego złotówki. Miałem już w życiu dużo samochodów i uważam, że w tej cenie nie da się...
~Daniel
Hatchback Seria 4 1.4 T-Jet 145KM 107kW
Abarth 500
Mały ale wariat!!! Tak w skrócie można opisać tego małego szatana. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów auto zadziwia swoją ergonomią, przestrzenią w kabinie (owszem, tylko dla 2 osób) . Przy moim wzroście 190cm znalazłem swoją pozycję za kierownicą. Nie powiem, nie jest ona idealna jak na sportowe auto ale siedzenie nieco wyżej też ma swoje plusy, nie trzeba kupować SUV-a żeby siedzieć wyżej czy wygodniej wsiadać. Wszystko jest zawarte w...
~gizli
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 165KM 121kW
Abarth Punto Evo
Autko ogólnie fajne i bajeranckie:) Budzi ciekawosc i zainteresowanie wieksze niz duzo drozsze samochody. Duzy plus za wyglad i stosunkowo niskie koszty utrzymania. Minus za jakośc plastików w środku i mimo wszystko właściowści jezdne.
~ggh
Abarth Grande Punto
Jak na fiata jestem mile zaskoczony:) , mocy nie brakuje naprawde , juz nie raz brałem niejedno audi czy merca na swiatlach. Spalanie wręcz wzorowe jak na taką moc, a i serwis jest dość tani. Ogólnie małe autko sportowe które zaskoczy niejednego kierowce. Polecam
~raul1977@interia.pl
Hatchback 1.4 T-JET 16v 135KM 99kW
Abarth 500
Drobne niedociągniecią wynikajace z prymatu ekonomii nad potrzebami zostały zrekompensowane przez wrażenia jakie daje mozliwość prowadzenia auta. W trakcie zabaw za kierownicą zapomina się nawet o bidonie na paliwo, choc pomaranczowa lampka dość szybko sprowadza na ziemie i to nie ze względu na apetyt na paliwo...
~abarth
Abarth Grande Punto
Najlepszy jest przyciski SPORT BOOST - auto dostaje wtedy \"pierdolca\". Każdy się ogląda myśląc \"ale cepelia\" albo \"fajnie oklejona zabawka\" ale uśmiech i zabawa kończy się na pierwszych światłach i pierwszym zakręcie.
~Przsaw
Hatchback Seria 4 1.4 T-Jet 165KM 121kW
Abarth 500
Odebrałem tydzień temu, już 2 kkm. Każdy kilometr z uśmiechem, tym bardziej ze stopniowość na więcej sobie pozwalam ( docieranie silnika)
~Zuber
Abarth Grande Punto
Świetne auto. Bardzo dobrze się prowadzi, brak poważnych usterek z silnikiem t-jet. Spalanie w granicach 9 litrów jeżeli kierowca ma ciężką nogę. W trasie spokojnie można zejść do 4.8 litra.
~Raul1977
Hatchback Seria 1 1.4 T-Jet 16V 160KM 118kW
Abarth 500
Opis dotyczy Abartha 500 z 2009 z dołączonym w 2010 r. pakietem Esseesse. Poprzedni mój opis (bez pakietu) można tu znaleźć więc ograniczę się do różnic (koła, zawieszenie, hamulce, moc).
~Romson
Abarth Grande Punto
Fajne auto w dobrej cenie. Oglądają się zarówno mężczyźni jak i kobiety ;)Wrażenia z jazdy bardzo miłe. Wsiądziesz, przejedziesz się, auto zostanie u Ciebie.