Oceny Acura TL – wybierz generację

Najnowsze oceny Acura TL

~autopasje
Acura TL I
Sedan 3.2 200KM 147kW
Witam chciałbym zostawić swoją ocenę na temat tego samochodu :) auto kupiłem w 1997 w Ameryce z salonu z tego co pamiętam kosztowała mnie około 17-18 k dolarów samochód prawie bezawaryjny co prawda 95798 na 20 letni samochód malutko ale jak juz się coś zepsuję to nie jest kolorowo bo nie dość że części są słabe do znalezienia to jak już się coś znajdzie kosztuję od cholery trzeba mieć specjalnego mechanika a nie wstawiać do ziomka z garażu co...
~niedługo pięćdziesiątka:D
Sedan 3.2 258KM 190kW
Polecam to auto... Eksploataca ogranicza się do okresowych przeglądów i wymian... Współzamienność części z Hondą naprawdę wysoka! Wyposażenie bardzo bogate a silnik pozwala czerpać dużo frajdy z jazdy... Miejsca trochę mniej niż u konkurentów... ale może narzekam dlatego, że przesiadłem się do tego auta z wyższego modelu Acury, którym jeździłem 8 lat
~Maciek
Sedan 3.2 S 260KM 191kW
Świetna jakość w tej cenie. Fajna wygodna limuzyna. Jadąc tym samochodem mam wrażenie, jakbym płynął po drodze (w przeciwieństwie do innych samochodów, którymi miałem okazję jeździć).
~Krzysztof
Sedan 3.2 258KM 190kW
Trochę za miękkie zawieszenie przy dużych prędkościach.
~Borys123456
Sedan 3.2 228KM 168kW
Samochód idealny, lepsza byłaby tylko Acura RL, to pewnie będzie mój następny samochód. Nigdy nie miałem lepszego. Szybki jak sportowy samochód, a wygodny jak limuzyna.
~pitorek@tlen.pl
zmiana oleju co 7000 mil, koszt: $30, ogolnie bardzo niskie koszty utrzymania
~a.tondel@wp.pl
Sedan 3.2 S 260KM 191kW
Świetne mało popularne auto w kraju. Wbrew pozorom tanie w serwisowanu (większość częsci zamiennych z Hondy Accord). Maksymalnie wyposażone i o rewelacyjnych osiągach (6,5 sek. do 100k/h)
~wowo5
Sedan 3.2 258KM 190kW
Godne polecenia. Doskonale auto. Swietny silnik, bardzo dobre zawieszenie, doskonale wyciszenie.
~Janusz
~mati0072
Acura TL I
Sedan 3.2 200KM 147kW
3.2v6 chodzi bardzo ładnie, po 9 latach od zagazowania, kompresja bardzo dobra. (Silnik)
Acura TL