Oceny Acura TL – wybierz generację

Najnowsze oceny Acura TL

~wowo5
Acura TL III
Godne polecenia. Doskonale auto. Swietny silnik, bardzo dobre zawieszenie, doskonale wyciszenie.
~autopasje
Sedan 3.2 200KM 147kW
Acura TL I
Witam chciałbym zostawić swoją ocenę na temat tego samochodu :) auto kupiłem w 1997 w Ameryce z salonu z tego co pamiętam kosztowała mnie około 17-18 k dolarów samochód prawie bezawaryjny co prawda 95798 na 20 letni samochód malutko ale jak juz się coś zepsuję to nie jest kolorowo bo nie dość że części są słabe do znalezienia to jak już się coś znajdzie kosztuję od cholery trzeba mieć specjalnego mechanika a nie wstawiać do ziomka z garażu co...
~niedługo pięćdziesiątka:D
Acura TL III
Polecam to auto... Eksploataca ogranicza się do okresowych przeglądów i wymian... Współzamienność części z Hondą naprawdę wysoka! Wyposażenie bardzo bogate a silnik pozwala czerpać dużo frajdy z jazdy... Miejsca trochę mniej niż u konkurentów... ale może narzekam dlatego, że przesiadłem się do tego auta z wyższego modelu Acury, którym jeździłem 8 lat
~Krzysztof
Acura TL III
Trochę za miękkie zawieszenie przy dużych prędkościach.
zmiana oleju co 7000 mil, koszt: $30, ogolnie bardzo niskie koszty utrzymania
Sedan 3.2 S 260KM 191kW
Acura TL II
Świetne mało popularne auto w kraju. Wbrew pozorom tanie w serwisowanu (większość częsci zamiennych z Hondy Accord). Maksymalnie wyposażone i o rewelacyjnych osiągach (6,5 sek. do 100k/h)
~Maciek
Sedan 3.2 S 260KM 191kW
Acura TL II
Świetna jakość w tej cenie. Fajna wygodna limuzyna. Jadąc tym samochodem mam wrażenie, jakbym płynął po drodze (w przeciwieństwie do innych samochodów, którymi miałem okazję jeździć).
~Borys123456
Sedan 3.2 228KM 168kW
Acura TL II
Samochód idealny, lepsza byłaby tylko Acura RL, to pewnie będzie mój następny samochód. Nigdy nie miałem lepszego. Szybki jak sportowy samochód, a wygodny jak limuzyna.
~bronek
Sedan 3.5 280KM 206kW
Acura TL IV
za niemca z podobnym silnikiem zapłacił bym dużo więcej (Stosunek jakość/cena)
Acura TL