Ocena kierowcy - Alfa Romeo 145

Bad Boy, 16 lat temu
Silnik 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Rok produkcji 2000
Alfa Romeo 145 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : Ludzie zawsze silnik 1.6 T.S. 120 km wymiata w tym aucie i przy tym jego praca echhh ide zrobić rundke po oseidlu hehehe
Silnik : rozrząd co 50 tys wymaina jak nei to po silniku i wariator bo auto cyka jak diesel
Zawieszenie : leci przód dość czesto ale to bardziej zasługa polskich drug ach i bym zapomniał miski olejowe leca w Alfach jak jesienne liście non stop
Układ hamulcowy : czesto zmieniamy klocki i tarcze bo to szybki eauto jest wiec wiecznie hamulec i gaz
Dla mnie autko ma dusze, którą ciężko odnaleźć w innych autach, jak to pisza inni czasem wybieram najdłuższa drogą aby dłużej w nim siedzieć, ludzie ja tez tak mam !!! - to przyspieszonko ten warkot to zawieszenie - ech co ja wam bede pisła kupcie przejedzcie się a nei bedziecie chcieli inego ja miałme inne wróciłem do Alfki
Silniczek nie porównywalny 1.6 w Alfie z żadnym innym z roku 2000. Poprzednei moje Auto to VW Golf IV 1.6 to był muł nad muły. Maiłem kiedyś Alfe 145 1.6 (skończyła na drzewie) i teraz po golfiku kupiłem sobie do zabawy to auto - wierzcie mi świetnie sie bawie i do tego wszedzie mnei dowozi - naprawde nei nażekam
No tak jak wszyscy zarówno w tym obecnym modelu "00 jak i w tym "98 miałem problem z wstecznym który wpina się często ze zgrzytem no co zrobić i tak ją lubie
Twarde ale ja takie lubie nie buja się nie piszczy nie pływa, dzieki temu co prawda wszystko się odkreca w tym aucie na polskich drogach i trzeszcza plastiki ale silnik tak pikenie warczy że kto sie tym przejmował
Super wszysko z każdej strony
Do nieczego się nie przyczepiam
Brakuje mi klimki która miałem w modelu ´98 ta z "00 kupiłem bez klimy ale dołoże po za tym ok
No słuchajcie jak ktoś chaił miejsce na tylnej kanapie to trzeba było kupić wieksze autko 4 drzwiowe najlepiej kombi . Ja poruszam się głównie sam czasem woże kobitę wiec miejsca mam z przodu full. Z tyłu zalezy od gabarytów pasażera
Doskanele mało wyciszona dzieki czemu moge słuchac tego warkotu czesto nawet jak zimno uchylam szybke by słyszeć moje wrrrrrrr hehehe - naprwde drzwiek genialny nei przesadzony ale piękny
Pali ile nalejesz - jak by za stery usiadł mój ojciec to pewnei auto paliło by 7-8 w mieście a tak ciut :) wiećej ale ja ma strasznei ciezkie kopyto - ale to była profanacja jeździc nią 2500 - 3000 obr to autko ma dusze trochę wyżej
Z ta jakośćiu u Alfy jest troche gorzej trzeszczące plastiki nei spasowane elementy co zrobić - i tak nei zmienie zdania
Blokujące się szyby - trzeba wyciągać sterownik szyb przeczyści styki i chodzi ale to w wielu tych alfkach. Ten pier.. Wariator regularnei cyka chociąż ustanio gadałem z serwisantem z Boltowicza i powiedziął ze jest patent na waritorek cos tam montuje i working.. ale szczegółów nei zdradze bo kolo przewinoł slangiem mechaników i za cholere tego nie powtórze heheh. I wiel innych pierdół jak w alfach to auto trzeba kochać :)
Do powązych należą: - zrywający sie pasek rozrządu co 50 tys trzeba latac na wymainy inaczej kibel - sprzegiełko szybko leci - wariator uznałem za pierdołe ale wpisze - czesto przepaljacy się wydech - zawieszenie z przodu czesto daje d... - tarcze i klocki ale to raczej z powodu duszy tego auta czesto gaz i czesto hamulec nei ma opcji musi sie trzeć :)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW [l/100km]

9,2