Ocena kierowcy - Alfa Romeo 145

Klakierrros, 16 lat temu
Silnik 1.9 JTD 105KM 77kW
Rok produkcji 2000
Alfa Romeo 145 1.9 JTD 105KM 77kW 1999-2000 - Oceń swoje auto
Jeździ sie świetnie i tanio jak na pierwsze auto to rewelacja i do tego dobrze wygląda
Silniki JTD Rewelacja mimo ze ma swoje przejechane (podejrzewam że więcej niz na liczniku)chodzi pieknie i jak na diesla jest nawet dosyc dynamiczny
Słychac małe zgrzyty ale nie wiem czy to nie kwestia sztuki...ogólnie wszystko wchodzi tam gdzie ma
Jeździ sie doskonale i powiedziało mi to juz kilka osób które miały okazje sie tym autem przejechac. Auto trzyma sie drogi i pieknie wchodzi w zakrety
Z przodu dobrze, z tyłu troche gorzej...z resztą jak w każdym aucie
Ogolnie jest dobrze, wszystko pod ręką, szkoda tylko że schowek jest troche maly i radio za gałka skrzyni biegów mi troche nie pasuje
Klima działa rewelacyjnie i momentalnie chłodzi, gorzej z ogrzewaniem. Mamy zime i trzeba chwilke poczekac az sie nagrzeje
Z przodu jest na prawde duzo miejsca zarówno dla kierowcy jak i pasażera a z tyłu 3 osoby zmieszcza sie bez problemu ale oczywiście nie na dłuższa trase
NIestety nie jest to ciche autko, na prawde daje popalic jak mu sie przygazuje i radyjko trzeba bedzie podkręcić a dziecko bedzie miało problemy z zaśnięciem
Super troche pona d 5 litrów na 100 jak dla mnie rewelacja
za taką cene nie dostałbym powiedzmy golfa 3 (najpopularniejszy chyba samochód w tej klasie) z takim wyposarzeniem i w tym roczniku który na dodate tak pięknie sie prowadzi i wyglada o niebo lepiej :)
jak na razie nie jest xle a przy takim drobnym grzebaniu to nawet mam radoche
jak na razie nic i oby tak dalej

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 JTD 105KM 77kW [l/100km]

5,8