Ocena kierowcy - Alfa Romeo 146

brak, 12 lat temu
Silnik 1.9 TD 90KM 66kW
Rok produkcji 1996
Alfa Romeo 146 1.9 TD 90KM 66kW 1994-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : elastyczny i ekonomiczny w sam raz na te ceny paliw
Układ elektryczny : szyba i bagażnik nagle nie działają
jak na fure z tego roku, w tej cenie to git
jak na fure z 96\' to wypas, ciągnie do przodu pięknie, moment duży przez co elastyczność zadowalająca
na rozgrzanym pięknie, wsteczny czasami nie wejdzie/wypadnie (bardzo rzadko) za to na zimnym (-10) zanim sie rozgrzeje nie można redukować z 3 na 2 bo zgrzyta, po rozgrzaniu juz można
super sie trzyma drogi, trzeba mega ostro tyrać żeby poczuć podsterowność ... oczywiście bardzo duzo zalezy od ogumienia
niektórzy narzekają, ale jak dla mnie po wyczuciu auta można sie wcisnąć w niezłe szpary ;)
spoko, jednak troche głośno sie robi przy jakichś tam 130
5km w zime i jest ciepły, para z szyb schodzi wmiare szybko. gorzej jak w 4 osobuy sie jedzie w deszczu
nigdy nikt nie narzekał nawet przy podróżach po 1200km. przednie fotele extra wygodne i świetnie trzymają boki
jak mówiłem, przy szybszej jeździe słabiej.
tu jest super, zależy jak kto jeździ oczywiście, ale miasto 5-8 trasa 4-7. na dystansie 1150km bez pośpiechu udało mi sie zejść do 4,2/100 (można by powiedzieć o TD że jest wszystkożerny, chyba wiecie o czym mówie;)
kupiłem auto po długim postoju (rdza sie wdziera) więc z tym kłopot poza tym, pierdoły sie psują ale nigdy mnie nie unieruchomiła. jakieś szyby sie nie podnoszą nagle, guzik od bagażnika nie działa, żarówki w konsoli sie przepaliły (taki przebieg to chyba mają prawo:) w silniku z mojej winy głowica pękła a tak to nic sie nie działo
zawsze dała rade dojechać do celu i wrócić z tarczą nie na tarczy jak niektóre ;]

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TD 90KM 66kW [l/100km]

5,7