Ocena kierowcy - Alfa Romeo 155

Silnik 1.7 T.S. 115KM 85kW
Rok produkcji 1995
Okres użytkowania: 5 lat
Alfa Romeo 155 1.7 T.S. 115KM 85kW 1993-1995 - Oceń swoje auto
Inne : duzo rzeczy a w szczegolnosci silnik, zawias ,prowadzenie, blacha , nie rdzewieje , niezawodnosc.
za auto dalismy 1000 eur ze wszystkim 1500 eur dolozylismy lozysko ,tarcze klocki pare pierdulek do zawieszenia i chodzi zajebiscie nie ma rdzy blacha ocynk .Auto budzi respekt na interi byla opinia znawcy gosciu pisal ze kto zobaczy alfe 155 w lusterku to odrazu zjezdza na prawy pas albo sie suwa :-) Jak ta sie rozleci to kupie nastepna nie jest droga a jezdzi sie naprawde bardzo dobrze .A co do tych bajek ze alfy sie psuja to zalezy od kierowcy jesli jest burakiem i na niczym sie nie zna to nawet merc sie mu bedzie psul trzeba umiec jezdzic :-)
Chodzi jak przecinak tata kupil ja w Austrii z przebiegiem 120 tys i motor chodzi idealnie ma juz 203tys , nadaje sie do atakowania(wyprzedzania) ma ktotka skrzynie na 5 biegu powyzej 100 nie redukuje a mimo to wyprzedzam nia nawet po kilka aut z rzedu setke ma przy 3000 rpm wiec juz sie zbiera.Tata teraz ma safrane 2.2td ale ta alfa chulal 3 lata do Austrii i nigdy nie stanela w trasie tata mowil ze duzo leprze fury wymiekaly podczas wyprzedzania mimo tych 115ps:-)
twardo ale zawsze na swoje miejsce nic nie zgrzyta jest ok
trzyma sie drogi bardzo dobrze doskonale nie jest bo to nie 4x4 prowadzi sie pewnie
ok nie narzekam
wszystko na swoim miejscu
ok
auto dla 4 osob ewentualnie dziecko na srodku ja mam 188cm i mieszcze sie bez problemow z przyjemnoscia wsiadam do tego auta
w porownaniu z safrane to do dupy ale silnik pieknie pracuje i to sie liczy plastki trzeszcza ale mi to nie przeszkadza
spokojna jazda mieszana 7.5 . jadac z predkosciami 140-150km na trasie jakies 8.5 litra najwiecej to polkla mi 11 ale to juz byla ostra jazda ogólnie jak na te 115ps to nie najgorzej jak dla mnie to bdb jezdzilem astra 1.8 90ps i potrafila przy takiej samej jezdzie spalic wiecej od mojej alfy wiec nie jest zle:-)
jak za to kase to bomba nastepna tez bedzie alfa 155 moze q4
bezpiecznik pierdyknol noi 2 zarowki wymienilem a tak to ok