Oceny Alfa Romeo 155 1.8 T.Spark 127KM 93kW 1992-1996

Najnowsze oceny Alfa Romeo 155 1.8 T.Spark 127KM 93kW 1992-1996

2,9
~Dawid
Sedan 1.8 T.Spark 127KM 93kW
Auta używałem przez ponad 2 lata, z czego realnie jeździłem rok, może 1,5, bo resztę czasu stało u mechaników lub na podwórku (zwłaszcza zimą). Ostatecznie poszło na złom, ponieważ zimą silnik zaczął tracić moc w trasie, a gdy już dojechałem do celu (na szczęście nie było daleko) i spróbowałem odpalić auto po kilku dniach to już nie odpaliło. W warsztacie stwierdzono zbyt słabe sprężanie, naprawa nieopłacalna. Mimo wszystko daję 3 na 5, bo...
2,5
~misiek
Sedan 1.8 T.Spark 127KM 93kW
Autko sprowadzilem z Luksemburga. Bylem slepo zakochany. Byla przepiekna. Nigdy takiej nie spotkalem. Niestety nasza milosc nie byla wieczna. Alfetka to cholernie kaprysne auto!!! Wiecznie na cos nie domagala. Juz nie nadazalem naprawiac. W silniku wymienilem chyba wszystko a i tak nie udalo sie wyeliminowac falujacych obrotow. Trzy autoryzowane serwisy sie glowily! Majatek wydalem na darmo. Do wszystkich zainteresowanych kupnem - jesli...
3,6
~Wowo13@wp.pl
Sedan 1.8 T.Spark 127KM 93kW
Gdy działa klima - kocham moją Alfę. Zwłaszcza bawiąc się na zakrętach gładkich dróg - Zakopianka, Krynica, zjazdy i wjazdy autostrad... Niesamowite przyśpieszeni jak na tylko 126 KM - katalogowo ma osiągi żeliwnego fiatowskiego Twin Sparka 16 V. Pali też niewiele, gdy jeździ się tak jak inni... Niestety są samochody od niej lepsze w deszczu (tylna belka zamiast wielowahaczowego zawieszenia..., zbyt nieliniowy na dole pedał gazu)....
Sedan 1.8 T.Spark 127KM 93kW
Dla mnie jest to doskonały samochód i pierwszy którego mam ponad 3 lata !!! i nigdy go nie sprzedam jak kupię coś nowy samochód to tego i tak nie sprzedam, zostawię sobie jako weekendową zabawkę. Więc Polecam dla fanów tej marki ponieważ jest to oryginalny model, który zasłużył się też w sporcie ! Ucierając nosa niemieckim Audi i Mercedesom :)
~mariuszenko@interia.pl
Sedan 1.8 T.Spark 127KM 93kW
Jeżeli ktoś pisze, że BMW jest ekonomiczne to wybaczcie ale jest skończonym krtynem!!! a jeśli ergonomia jest lepsza niż w Alfie 155 mowa o BMW serii-3 e-36 to chyba Alfę widział tylko z zewnątrz gdzie i tak jest ładniejsza. Zresztą alfa to włoch a co do włoskich aut nie można powiedzieć, że są przeciętne raczej są PIĘKNE!!
3,5
~waski
Sedan 1.8 T.Spark 127KM 93kW
Auto bardzo fajne posiadam od nie dawna czasami problemy z czesciami głownie z jakimiś duperelami większosć częsci jest dostepna w sklepach z czesciami zamiennymi, duża frajda z jazdy, poprostu jazda tym autem to czysta perzyjemność jeżeli nie jexdzimy po polskich dziurach !!! auto z charakterem ktore go wyróżnia. To auto nie jest autem dla zwykłego zjadacza chleba .
~sebastianq@interia.pl
Sedan 1.8 T.Spark 127KM 93kW
Auto bardzo dynamiczne i niedrogie w eksploatacji ( ceny części w niektórych sklepach i serwisach różnią się nawet o 500% dlatego warto szukać :)) , jedyne co daje we znaki to skrzypiące w lecie plastiki . Dobrze się prowadzi, no i staje się częścią rodziny :))
~Piotrek
Sedan 1.8 T.Spark 127KM 93kW
nie pozorne auto na parkingu a na trasie prawdziwy potwor tzw. wymiatacz zwlaszcza przy duzych predkosciach odchodzi jakby chodzil na turbinie... zawieszenie twarde i na naszych drogach troche trzesie ale za to po zakretach jezdzi jak po szynach... zaainteresowanych kieruje na witryne IKAR-u www.cuoresportivo.pl
3,8
~tomi0000
Sedan 1.8 T.Spark 127KM 93kW
autko jest fajne i daje się polubieć, daje wiele przyjemności z jazdy. obecnie to jest już moja trzecia 155, wiec chyba już się przyzwyczaiłem do tego modelu:)
3,8
~Bodzio Oława
Sedan 1.8 T.Spark 127KM 93kW
fajne autko, ale tylko dla przawdziwych mężczyzn, odradzam prowadzenie ich prez kobuiety