Ocena kierowcy - Alfa Romeo 156 II Kombi

Sowiński Tomasz, 7 lat temu
Silnik 2.4 JTD 175KM 129kW
Rok produkcji 2004
Alfa Romeo 156 II Kombi 2.4 JTD 175KM 129kW 2003-2006 - Oceń swoje auto
Silnik : Poezja! Kolejna będzie Alfa 159 2,4 jtd 20V 200KM :)))
Zawieszenie : Ten ciężki silnik niestety męczy przednie zawieszenie ale wahacze TRW załatwiają sprawę na długo.
Całokształt po 2 latach jest na wysokim poziomie.
Moc genialna pod warunkiem że prawidłowo dbacie o swoją maszynę. Znaleźć porządnego mechanika czytać na forach Alfy Romeo mas ludzi wam chętnie pomorze.
Bez zarzutów, śmiga cały czas sprawnie. 6 bieg jest już tylko wisienką na torcie :)
Wymieniajcie na oryginalne części nieco droższe ale pewne. Zwłaszcza te przy silniku. Pamiętajcie oszczędny "za bardzo" traci 3 razy. Szukajcie Oryginałów w dobrych cenach nie raz rewelacyjnych.
Jest w porządku, myślę że każdy opanuje jazdę bez przeszkód.
Jest Ok.
Nie jest to limuzyna ale dla kierowcy do 185 cm wystarczy. Wyżsi już nie posadzą z tyłu dorosłego pasażera.
No mi to nie przeszkadza ale jestem obiektywny. Wyciszone średnio ale jak słyszałem ten ryk samochodu przy 210 km /h na hamowni to nie dziwie się ze słychać go w środku :)) Ja kocham ten dźwięk.
Moim zdaniem nie czekam na Awarie i je wyprzedzam inwestuje rok rocznie 1000 (łącznie z wszystkimi pierdołami wymiany olejów klimatyzacji i inne drobne eksploatacyjne usterki. Dzięki temu moja bella młodnieje zamiast postarzać się) Za rok już nie wiem co będę próbował robić bo prawdopodobnie nie będzie już w co włożyć. Nigdy nie zostawił mnie ten samochód na trasie.
Takiego połączenia estetyki wyglądu, wygody i MOCY na drodze nie znajdziesz w podobnych cenach. DLA MNIE REWELACJA.
Drobne usterki zdarzają się ale pamiętajcie szybko je usuwajcie zapewni to spokój ducha na długo.
Miałem jedną "kopcenie' w tydz. po zakupie auta. Szukałem długo ale teraz to jestem chyba specem w tej dziedzinie i chętnie wszystkim pomogę. Jeżeli w układzie dolotu macie Olej wymieńcie odmę. jeżeli Puszcza czarne chmurki to najpierw sprawdzicie szczelność całego układu doładowującego za turbiną. :) To tyle.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 156 II Kombi 2.4 JTD 175KM 129kW
7,8