Oceny Alfa Romeo 156 II Kombi

Najnowsze oceny Alfa Romeo 156 II Kombi

~brylus
Kombi 2.4 JTD 175KM 129kW
Alfa Romeo 156 II
W tej cenie to chyba jeden z najlepszych samochodów dostępnych na rynku wtórnym. Niestety należy bardzo uważać przy zakupie. Alfa jak się o nią dba systematycznie - odwdzięczy się latami bez zawodnej pracy. Jak przyoszczędzisz przy zakupie i kupisz "okazyjnie" to bądź przygotowany, że włożysz parę k w remont. Ma włoską sportową duszę. Albo ją pokochasz, albo znienawidzisz. Obojętnie obok niej na pewno nie przejdziesz.
~dex
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Alfa Romeo 156 II
Muszę to powiedzieć. Nie kupiłem auta najtaniej na allegro. Przez przypadek trafiłem do prywatnej osoby która wymieniała 156 na 159. Moje auto było serwisowane w ASO i zawsze wszystko było robione na czas bez kupowania tanich zamienników. Może dlatego moja Alfa działa :) Jeśli chcesz kupić auto z 2004 za 10 tyś wiedz ze dodasz jakieś 7 tyś na naprawy. Złota zasada kupowania aut. Im mniej dasz na początku tym więcej dasz przy eksploatacji.
Kombi 1.9 JTD 150KM 110kW
Alfa Romeo 156 II
Auto warte swojej ceny. Zadbany egzemplarz wcale nie musi być awaryjny, jak mit Alfy.

Usterki Alfa Romeo 156 II

Alfa Romeo 156 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Falcor
Kombi 1.9 JTD 150KM 110kW
Alfa Romeo 156 II
Bardzo fajne i piękne auto. To była moja druga Alfa, a obecnie jest trzecia. Opinie o awaryjności tych modeli, jeśli kupi się zadbany egzemplarz w odpowiedniej wersji silnikowej, jest mocno przesadzona. Trzeba mieć jednak dobrego mechanika i dbać o ten samochód. Na pewno nie jest to auto do wożenia pół tony ziemniaków po wiejskich drogach. Jeśli jednak będziemy je szanować, to odwdzięczy się małą awaryjnością i dużą frajdą z jazdy. No ta...
~Radek
Alfa Romeo 156 II
Alfę albo się kocha albo nienawidzi. Ja przez krótki okres czasu posiadania jej ją kochałem.
~Ja sem Petr
Kombi 2.0 i 16V JTS 165KM 121kW
Alfa Romeo 156 II
Doskonałych aut nie ma i nigdy nie będzie, ale alfa to wbrew panującej opinii bardzo dobre auto. Oczywiście nie będę tutaj się rozpisywać nad wyższością nad innymi markami ponieważ w jednej kwestii alfy są lepsze za to w innej gorsze - mi osobiście charakterystyka tych aut bardzo pasuje i jak na razie się na tych samochodach nie sparzyłem. Kupując nie należy łakomić się tzw. \"okazje\" zawsze lepiej dać parę złotych więcej, ale kupić auto...
~CuoreSportivo
Kombi 2.4 JTD 175KM 129kW
Alfa Romeo 156 II
Co tu można napisać. Pieniędzy wydanych na to auto nie żałuję. Oglądałem kilka aut różnych modeli i padło na alfę. Ma w sobie \"to coś\".
~Kacper
Alfa Romeo 156 II
Bardzo pozytywnie zaskoczyło, może spalanie nie zbyt niskie ale za to osiągi zadowalające.
~Tomasz pytania gg 3282094
Alfa Romeo 156 II
Summarum super auto przyciąga wzrok ma dusze na pewno nie zamienił bym go mimo małych niedociągnięć na żadnego Niemca
Alfa Romeo 156 II
Samochód dla każdego, który ma dość patrzenia na Passaty i Audi A4 tdi. Stylistyka z zewnątrz jak i w środku cieszy oko.
Alfa Romeo 156 II Kombi