Ocena kierowcy - Alfa Romeo 156 II Sedan

marcin, 14 lat temu
Silnik 1.9 JTD 115KM 85kW
Rok produkcji 2003
Alfa Romeo 156 II Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW 2003-2005 - Oceń swoje auto
Inne : zaskoczyło mnie wrażenie \" pilotowania myśliwca \" gotowego do ataku, a zarazem wygodnego jak wersalka
Układ elektryczny : alarm
za mało je używałem żeby o tym rozmawiać, powiedzmy przejechałem łącznie 1000 km oczywiście żadnych problemów w tym czasie
silnik po wgraniu programu, właściwie odblokowaniu naturalnej mocy, auto włoskie, włoskiego kolegi, serwisowane przez włochów, 60 tyś przebiegu, ma finalnie 135-145 km ze 115km, pamiętam te doskonałe przyspieszenia po wciśnięciu gazu do połowy, praktycznie z każdego biegu i obrotów zasysał do przodu, elastycznie, to mała rakieta ! strach pomyśleć co siedzi w większych pojemnościach o_O nie wiem ile palił, wiem że ekonomicznie, no parę piłek Shell a przywiozłem z trasy włochy wschód polski ps. najlepszy efekt po wciśnięciu pedału gazu do oporu, prędkość rośnie astronomicznie, a nie dzieje się nic, auto wręcz samo się prosi o więcej
2 bieg wydawał się trochę za krótki , chyba wszystko lux ROCZNIK TO 2006!!! A DA SIĘ WYBRAĆ TU MAX 2003 NIE WIEM DLACZEGO ? BEZ PRETENSJI PROSZĘ , NIE ZNAM SIĘ NA MECHANICE, CHOC KIEROWCĄ B I C JESTEM
zawieszenie sportowe,miękkawe, kapryśne , na trasie przy dużych prędkościach sprawia wrażenie sztywnego , ale raz prawie zahaczyłem po wjechaniu na doły takiej polnej drogi przed marketem, zaczęło strasznie bujać i siadać! 2 lub 1 na godzinę się wygrzebywałem , podczas gdy inne starsze auta jakoś bezproblemowo bardziej.. pracuje jak ponton. to uroki tego doskonałego na dobre trasy zawieszenia, klei się auto do drogi
Widoczność typowa \"bunkrowa\" czyli widać co trzeba ale nigdy za wiele, siedzi się w tym jak w myśliwcu , takie wrażenie samolotu pozostaje. to usportowione auto, więc tak ma być
zamykanie kierownicy i odblokowanie jej kluczykiem uczyłem się chyba ponad tydzień czasu! jest zespolona z alarmem, nie wiem, chyb oporny na wiedzę byłem, ergonomia lux!! przyciski , gałeczki ,intuicyjnie można się domyśleć mają grafiki symbole zrozumiałe, komputer tez wyświetl a informacje potwierdzające nasze czynności, wszystko w zasięgu reki, styl jak z samolotu
wszystko ładnie, chłodno lub gorąco , co kto lubi
bardzo ładnie opracowali ilość miejsca, z przodu i z tyłu, jest fajnie, miejsce na nogi też, kolega z bmw 3 sam docenił ROCZNIK TO 2006!!! A DA SIĘ WYBRAĆ TU MAX 2003 NIE WIEM DLACZEGO ?
po zamknięciu szyb cichutko , tylko muzyczka, coś tam diesel burczy ogólnie silnik jak to diesel pracuje .więc na zewnątrz słychać go trochę
drogo z częściami i serwisem jak coś się narozrabia lub auto same się popsuje (we Włoszech) ROCZNIK TO 2006!!! A DA SIĘ WYBRAĆ TU MAX 2003 NIE WIEM DLACZEGO ?
drogie, dosyć drogie w utrzymaniu, kogo stać, niech bierze
mimo że nowe auto , to może mieć drobne niesnaski co jakiś okres
tu też może coś wypaść niemiłego, lub i nie

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 JTD 115KM 85kW [l/100km]

6,6