Oceny Alfa Romeo 156 II Sedan

Najnowsze oceny Alfa Romeo 156 II Sedan

~Kulig Maciej
Sedan 1.9 JTD 150KM 110kW
Alfa Romeo 156 II
Kupilem to auto dzien przed slubem, na poczatku musialem pogrźć sie z serwisem bo cos tam wysmyslali ale jest ok, jestem b. zadowolony
~doolek
Alfa Romeo 156 II
Alfa Romeo 156 1.9JTD to samochód, który z pewnością mogę polecić tym którzy się zastanawiają nad jej zakupem. Silnik ekonomiczny, pracujący rewelacyjnie, posiadający sportowe zacięcie, delikatne choć dobrze dopracowane zawieszenie, wygodne fotele, funkcjonalny kokpit, ciekawa linia nadwozia(fl) to cechy, które stanowią o atrakcyjności 156-tki, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Jest to samochód jedyny i niepowtarzalny posiadający to...
~Andrzej
Alfa Romeo 156 II
Auto, jak kazde, ma swoje wady, ktore staralem sie opisac. Na pewno nie jest dla kazdego. To auto przede wszystkim majace cieszyc kierowce, a przy tym dosc praktyczne i ekonomiczne.
~Jakub
Alfa Romeo 156 II
2 moja 156 tym razem z nieco mocniejszym silnikiem. Całokształt na 5+ design i komfort na prawdę przyzwoite . Wróciłem do alfy ponieważ auta które miałem po drodze nie spełniały moich oczekiwań a były to pasaatb5 golf4 renault Megane 1 i 2 . Megane coupe 2 Mercedes vito Kia Carnival ford Focus 2 i może coś pominalem . Poza siedzeniami w Megane które chętnie bym zabrał do alfy oraz ilości przydatnych bajerów z kii żadne to auto nie sprawiało...
~si
Alfa Romeo 156 II
Jestem zachwycony Alfą Romeo 156. Auto idealnie się prowadzi, szczególnie w zakrętach przy dużej prędkości. Daje radość z jazdy samochodem. Posiadam Alfę od 2lat i oprócz wymiany oleju, płynów , filtrów nic w niej nie było robione.
Alfa Romeo 156 II
Bardzo ładny samochód, z bogatym wyposarzeniem.zapewniający ponadprzeciętne osiągi!
~Kamil Bernacki Piotrków
Alfa Romeo 156 II
Alfa 156 po lifci jest piękna, mój czerwony lakier baaardzo rzuca się w oczy.Fajnie jak sie ludzie oglądają jak jadę.Auto zawsze jest wypicowane bo jest tego warte!!!!
~Trzaska Zbig
Sedan 1.8 i 16V T.Spark 140KM 103kW
Alfa Romeo 156 II
Wspaniały samochód ,ogromny prestyż.Wcale nie jest awaryjny tylko kilka usterek.Ale możliwość pojechania do ASO i zapłcenia za zrobienie wozu na ZYCHER to żadna ujma.Jak kogoś stać tak reperuje.ferrari też sie psują!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~konrad156
Alfa Romeo 156 II
Jestem zakochany w tym samochodzie, do tego wersja sport pack3 nadaje jej cudownej agresywności, piękne kształty,doskonałe właściwości jezdne,system poduszek powietrznych i kurtyn zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo, skórzane fotele recaro - nie ślizgają się i trzymają bardzo dobrze w czasie pokonywania zakrętów, zadbany egzemplarz,będzie służył latami
~mgrMafia
Alfa Romeo 156 II
Auto posiadam już 2 lata, przejechałem nim ponad 100 tys km, codziennie jeżdżę nim do pracy robiąc ponad 100 km, jedyną usterką która mnie spotkała to zaklejona przepustnica przy EGR, wystarczyło pchnąć palcem i auto odpaliło, oczywiście jak to w silnikach diesel trzbea czyśćić EGR więc jest to typowe dla każdego auta z dieslem nie tylko dla Alf. Ogólnie rozpowszechniona opinia o psujących się Alfach to jedynie mit w przypadku silników JTD,...
Alfa Romeo 156 II Sedan