Ocena kierowcy - Alfa Romeo 159 Sedan

Silnik 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Rok produkcji 2006
Alfa Romeo 159 Sedan 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Perfekcyjne
159JTDM 150KM 16V to najlepsze zestawienie w tym modelu no chyba ze ten nowy 2.0JTDM 170KM AR 159 to jest auto które rzeczywiście jest zupełnie nowym autem od poprzednika rużni wię wszystkim!!! na plus zdecydowanie!!! Ja jestem bardzo zadowolony ze swojej mam wspaniałe zestawienie czarna w jasnej skórzenie nie mam xenonów ale swiatła i tak są rewelacyjne!!! doskonały system car audio świetnie się prowadzi!!! moja Audi a 3 z 2005r tez była fajna do czasu kiedy wysiadło koło dwumasowe i od tego czasu po wymianie 2miesiące puźniej to samo znowu dwumas a puźniej wtruski po koleii!!! no poprostu lipa! ale wracejąc do mojej Alfy to jestem mile zaskoczony Te auta dają frajde z jazdy i wogule się nie psują!!! ale poprzedniki podobno rzeczywiście to lipa! POLECAM 159 Z 1.9JTDM 16V 150KM Audi A3 1.9TDI to przy tym jakiś psujący sie badziew Uczciwie mówiąc ten model jest na szczytach rankingów w swojej klasie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM 159 jest SUPER
silnik bardzo dobry tani w eksploatacji bezawaryjny godny polecenia system Cormoin rail bardzo cichy i oszczędny to ten sam co w OPLU i SAABIE!!! a VW audi dopiero w 2008r wprowadzono CR
super
najlepszy z przednichj napędów
dobrze
dobrze+
super
nie za dobrze
doskonałe
bdbd
No tak nie do końca ja za moje cudeńko zapłaciłem 40tys z 2005r czarna full bez xenonów
Nie występują to auto jest bardzo proste i awarie nie występują wszystkie podzespoły są od jakiejs innej marki FIAT OPEL VOLVO gdzie juz zostało przetestowane i nie ma zadnych niespodzianek!!! DOSKONAŁA KONSTRUKCJA!!!!
zawór EGR 300zł naprawa ale mozna zaslepic i wtedy dostaniemy troche wiecej mocy!!! a tak po za tym zero awarii!!!

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW [l/100km]

6,4