Ocena kierowcy - Alfa Romeo 159 Sedan

Okres użytkowania: 5 lat
Alfa Romeo 159 Sedan 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Inne : Można wyłączyć oświetlenie wnętrza
Karoseria : Nie ma sensu tego naprawiać. Rdza była i będzie
ogólnie za te cene w porządku. nie było w tym przedziale cenowych sensownych aut do 20k
silnik jest dobry ale trochę muł i pali 7-8 litrów. Tak 5 jak będziesz jechac 75 km/h
już raz wymieniłem za 3500. Siada po 150 tys. Bierzcie autka po jej wymianie. Trójka bo 3,5k za skrzynie to nie tak dużo
Jak na napęd przód bardzo dobrze trzyma się drogi. Tam gdzie nowoczesne suvy zwalniaja ja dalej trzymam prędkość Wada są wachacz które nawet nowe potrafią trzeszczeć jak w gruzie
o masakra lakier rysuje się od gałązek przód po paru latach mam jak po upadku meteorytów na ziemie Rdzewieją progi, i trochę nadkola ( ale nie jak w mazda i hyundai Jest ocynk bo przód mam zjechany do blachy i bez rudej, ale progi są złe skonstruowane i zbierają wodę a to pewna wymiana dodatkowo drzwi są dziurawe i wlewa się woda do środka auta ale gruz ma już prawie 20 lat
Bardzo dobra jak nie jesteś manletem. Moja dzieczyna boi się tym jeździć bo nie widzi przodu. Mi bez problemu ale mam 187 cm wzrostu. Duze lusterka pomagają w manewrowaniu
No nie ma nawet gdzie kubka postawić
Popsute ogrzewanie dołu i a do tylu non stop wali zimne powietrze. zaczęło się sypać po 200 tys
malutka przestrzeń ale więcej niż w fiat 500 passat oferuje więcej miejsca dla pasażerów to dobre auto dla pary ale nie widzę kiddosow z tylu chyba ze jakieś małe urosną
głośne auto insignia teścia cichsza
auto dość tanie w naprawach jak cześć z nich się olewa (lakier,rdza, pierdoly z wyposażenie) cześć zawczasu zabezpiecza (dpf,sgh, klapy) dzięki dużej bazy użytkowników mniejwiecej wiesz co kolejnego się posypie w aucie. U mnie po wymianie skrzyni i zawiasy czeka mnie turbo pewnie za 30-40 tys
dałem za niego 15k w 2018 roku. Każdy bal się alfy
sypie sie drobiazgi typu wentylacja czy skóra
auto stanęło mi trzy razy 1. skrzynia biegów wyzionęła ducha i wylał die olej (najpierw szumi, możesz jeździć, potem wyje i trzeba brać się za wymianę lub czekać na ostateczny koniec jak ja) 2. urwała się rura od intercoolera (kupcie jakie zaciski i trytyki do swojej alfy) 200 zł naprawa 3. wysiadło mi koło pasowe. Tu mog polecić koło pasowe chińskiej produkcji wzmocnione buty chyba albo coś w tym stylu. Ewentualnie fabrykę wstawcie

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW [l/100km]

6,8