Lista ocen Alfa Romeo 159 Sportwagon 2.4 JTDM 20v 200KM 147kW 2006-2010 (5) - Ergonomia

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~diddy79
Sportwagon 2.4 JTDM 20v 200KM 147kW
Pozycja za kierownicą rewelacyjna, kierownica mała gruba poręczna wszystkie dźwigienki w zasięgu ręki. Sterowanie klimatyzacją intuicyjne i czytelne. Fabryczna nawigacja jest za nisko ale jej mapy są starsze niż te Magellana więc i tak się z niej nie korzysta. Radio sterowane z kierownicy więc nie rozprasza. Problemem może być sterowanie telefonem gdyż jest dosyć utrudnione i biorąc pod uwagę dzisiejsze rozwiązania to wręcz archaiczne....
~Radek
Sportwagon 2.4 JTDM 20v 200KM 147kW
No tu mam zagwostkę. Schowek na okulary - brak, uchwyty na kubki - brak, trochę za krótki podłokietnik, nie ma wielu schowków, ale za to są piękne zegary, panel środkowy skierowany w stronę kierowcy i kolejnymi zegarami, bardzo mocno rozbudowane przełączniki pod kierownicą, łopatki, skórzana, świetnie wyprofilowana kierownica, bardzo obszerne i dobrze wyprofilowane fotele przednie.
~tosemjo
Sportwagon 2.4 JTDM 20v 200KM 147kW
Może być, ja lubię niespodzianki więc mi nie przeszkadza. Wady, brak uchwytów na kubki, tego koło ręcznego nie liczę, bo jest bez sensu i brak miejsca na telefon. Czujnik deszczu to jakaś pomyłka, robi co chce.
~TS
Sportwagon 2.4 JTDM 20v 200KM 147kW
Kwestia przyzwycajenia. Otwieranie bagażnika przy górnym oświetleniu po jakimś czasie wzbudza raczej uśmiech niż przeszkadza.
~Renat
W stylu alfy