Ocena kierowcy - Alfa Romeo 166 I

Kierowca, 7 lat temu
Silnik 2.4 JTD 136KM 100kW
Rok produkcji 2000
Alfa Romeo 166 I 2.4 JTD 136KM 100kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Jedni Alfy kochają inni Alfy nienawidzą. Jest mnóstwo szyderczych dogaduszek pod adresem tej marki, Ale co najlepsze mówią to osoby które nigdy nie posiadały Alfy. A zazwyczaj ich auta to VW, BMW, Audi Co do marki to nikt mi nie wmówi że stylistyka z tamtych lat innych aut była lepsza od alfy ,
2.4 JTD całkowicie bez awaryjny , o bardzo fajnej kulturze pracy Ciągnie od samego dołu , spalanie ma bardzo dobre
skrzynia biegów 6 biegowa jak narazie bez zarzutów bez jakich kolwiek problemów wszystko tak jak ma być
Auto swietnie trzyma się drogi , ma fabrycznie skrócone przełożenia kierownicy
mam 195 cm wzrotstu i potrafie znaleść wygodną pozycje za kierownicą , To nie prawda że w Alfach zle sie siedzi że trzeba głowe pochylać i inne typu sprawy, tak jak w komentarzu tutaj napisał , Naprawcie sobie poprostu fotele bo macie coś skopane
Doskonałe naprawde jest bardzo cicho, można normalnie rozmawiać, Słychać jedynie leciutki szum opon jak w każdym samochodie
Spalanie maksymalne w korkach w miescie z załączoną klimą siegało 11.5 L ztym że zaznaczam było to spalanie na odcinku okoł 10 km Nigdy srednie spalanie nie wyszło mi powyżej 8.5 L w miescie Trasa przy prędkości 140km.h 6-7.7 L oszczedna jazda 90-100km/h 5.3 L
Uważam że nie ma lepszego samochodu w Segmencie E za te pieniądze
Żadnej usterki jak do tej pory Stare przysłowie mowi " Jak Dbasz tak masz" Ludzie oczekują że do samochodu będą tylko lać paliwo , i nic eksploatacyjnego nie będą wymienać , " Panie ja tylko leje i nic przy nim nie robiłem" - nie polecam kupować samochodu od takiej osoby , bo zazwyczaj po pierwszej jeździe zobaczycie ile macie do roboty . Mowa cały czas o eksploatacyjnych rzeczach typu, klocki, tarcze, jakieś końcówki drążków itp

On - zużycie paliwa dla silnika 2.4 JTD 136KM 100kW [l/100km]

6,7