Oceny Alfa Romeo 166 I 2.4 JTD 136KM 100kW 1998-2001

Alfa Romeo 166 I 2.4 JTD 136KM 100kW 1998-2001 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Alfa Romeo 166 I 2.4 JTD 136KM 100kW 1998-2001

~drakula
Alfa Romeo 166 I
Włosi pokazali, że nie tylko pizza im wyszła :). Zdecydowanie auto które się nie starzeje. Zawsze lubiłem duże auta i do takich mam porównanie. Ostatnio miałem passata b5 1.8 benzyna którym jeżdziłem 5 lat i było ok, ale nudno. Przejechałem się alfa 166 i to był wyrok dla paska. Trochę się naszukałem bo większośc 166 jest juz zajeżdżona, ale w końcu ją znalazłem. Srebrny metalik na 17" która miała normalnego właściciela. Tak już bujamy...
2,8
~Marek87
Alfa Romeo 166 I
Napaliłem sie na ten samochód bo jak studiowałem w wawie to pod blokiem poczty na ursynowie stała taka srebna super wygłaskana 166;) Tak dla frajdy ( pomyślałem że w koncu kiedy kupywac samochód dla fantazji - jak bede miał rodzine) postanowiłem ją miec. W sumie jeździłem pół roku, straciłem jakies 3 tys, praktycznie nic w niej nie naprawiałem. a tyle mam miłych wspomnień z dziewczyną z przejażdżek alfą że pomimo wszystko kupiłbym ja jeszcze...
3,1
~Marek87
Alfa Romeo 166 I
Napaliłem się na ten samochód bo jak studiowałem w wawie to pod blokiem poczty na ursynowie stała taka srebrna super wygłaskana 166;) Tak dla frajdy ( pomyślałem że w końcu kiedy kupowac samochód dla fantazji - jak będę miał rodzine?) postanowiłem ją miec. W sumie jeździłem pół roku, straciłem jakies 3 tys, praktycznie nic w niej nie naprawiałem, a tyle mam miłych wspomnień z dziewczyną z przejażdżek alfą że pomimo wszystko kupiłbym ja jeszcze...
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 166 I 2.4 JTD 136KM 100kW
6,7
~Kierowca
Alfa Romeo 166 I
Jedni Alfy kochają inni Alfy nienawidzą. Jest mnóstwo szyderczych dogaduszek pod adresem tej marki, Ale co najlepsze mówią to osoby które nigdy nie posiadały Alfy. A zazwyczaj ich auta to VW, BMW, Audi Co do marki to nikt mi nie wmówi że stylistyka z tamtych lat innych aut była lepsza od alfy ,
~kobi
Alfa Romeo 166 I
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Do tej pory jeździłem różnymi autemi od BMW po Fiata i powiem wam jedno - jeżdząc 166 nie czuje potrzeby zmiany tego auta. Wszystko co potrzebuje tam mam. I na drodze wygląda nieprzeciętnie :)
~seb1984
Alfa Romeo 166 I
Auto wprost doskonałe, po prostu kwintesencja prawdziwej motoryzacji, piękna a zarazem drapieżna, spalanie wręcz nie pojęte, jedynie zawieszenie to porażka w kółko coś trzeba wymieniać poprawiać, ustawiać zbieżność. Autko pomimo kilku poważnych usterek mocno nie zawodne. Miałem wiele aut ale żadnym nie jeździło się tak wspaniale, po każdym kilometrze uśmiech na twarzy. Niech żyje królowa (piękna) Alfa Romeo.
Alfa Romeo 166 I
Auto piękne,jedyne w swoim rodzaju wspaniale się wyrózniające a szarzyzny opli i volkswagenów oferujące bardzo wiele za niewielkie pieniądze.Ma klika niedoróbek ale które auto ich nie posiada.Szerze je moge polecić.Gdyby było wykonane nieco lepiej był by to samochód idealny
Alfa Romeo 166 I
Auto idealne. Przed zakupem slyszalem wiele zlych opini o tym aucie... wszystkie jednak okazaly sie od osob ktore nigdy nie byly posiadaczami AR malo tego sam zaryzykowalem i jestem najszczesliwszym czlowiekiem na swiecie z mojego auta podejzewam jak wiekszosc wlascicieli 166:)
~Mariusz [email protected]
Alfa Romeo 166 I
... to że dziewczyny się za nią oglądają to mnie nie dziwi ale że faceci to już tak (niektórzy z zazdrością a niektórzy z podziwem) uwierzcie ale za każdym razem kiedy odpalam silnik to wyzwala we mnie emocje... i lubię na nią patrzeć ;-)))
Alfa Romeo 166 I
Zastanawiałem się nad 3 samochodami.Corolla D4D, mondeo 2.0 CDTI oraz "piękna niunia" i oceniam właśnie tą ostatnią.Początkowo myślałem,że zwyciężyło serce, a nie zdrowy rozsądek, ale teraz wiem, że dobrze zrobiłem.Przepiękny samochód, ponadczasowa sylwetka, rewelacyjny silnik.To nie dzieło niemieckich kowali, a dzieło sztuki.Wszystko w temacie.Następne autko to również 166, tylko odświeżę rocznik.