Ocena kierowcy - Alfa Romeo 166 II

:D, 14 lat temu
Silnik 2.4 JTD 140KM 103kW
Rok produkcji 2001
Alfa Romeo 166 II 2.4 JTD 140KM 103kW 2001-2003 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Bardzo przyjemna jazda w trasach, po przejechaniu 500km myśli się jak dojechać do celu od dupy strony :)
Układ elektryczny : padające zamki
Silnik : jakieś głupoty
Układ hamulcowy : linka ręcznego - wymiana co 2-3lata
Jestem zadowolony - kazdy powiniem spróbować zadbanej alfy, szczególnie ci fanatycy niemieckich aut
Silnik, jak na diesla to cicha i przemyślana jednostka. Zadbane auto, nawet przy ostrej jeździe nie protestuje, nie grzeje się, silnik się nie poci. Wymiana oleju co 12tys max. Przez 2 lata nie miałem zadnego problemu z silnikiem, na mrozie -20 stopni nie odpalił :)
Bardzo dobra 6 biegowa skrzynia ułatwia jazdę i mozna osiągnąc przyzwoite spalanie jeśli się potrafi jeździc odpowiednią techniką
Mocna strona auta, przedni napęd na suchym asfalcie z dobrymi oponami może utrzeć nosa nie jednej BMW.
Duża limuzyna, jak się ma doświadczenie to się uda zaparkować wszędzie :)
Mi wszystko się tam podoba.
Moja klima od 2 lat chodzi na Full Auto i się nie dotykam - inteligętny sprzęt i sam wie co robi lepiej.
Nikt mi nie marudził ze ma ciasno, bardzo wygodna tylnia kanapa ... :)
przy 180 mozna gadać przez wbudowany telefon jak na spacerku w parku.
Mówie o wykazie komputera. miasto 7,5 trasa średnio 5.5 średnie spalanie z np. 10tys km to 6.5L Samochod się nie psuje, ale z przebiegiem trzeba było wymienić oba przednie łożyska które są takie same jak w GTA i mogą kosztować w ASO nawet 700zł szt. Ja dostałem za 330szt Tanie zawieszenie, zadbane pływa po drogach.
Niemcy powinni się uczyć jak się robi samochody z duszą które mówią kierowcy kiedy używać prawej nogi :)
Tragiczna zmieniarka CD, została zastompiona czytnikiem kart SD mp3 wymiana zamka w dzwiach - zużyty motorek
jeszcze Brak
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 166 II 2.4 JTD 140KM 103kW