Oceny Alfa Romeo 75

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Alfa Romeo 75

~albert6
Sedan 2.0 T.S KAT 148KM 109kW
Auto należy oceniać nieco innymi kategoriami, tego samochodu nie kupuje przeciętny Kowalski. Ten woli dać pół bańki za fabię, thalię lub inne gówno. Ja lubię ten samochód, bo uosabia wiele cech, których oczekuję od auta tj. świetne prowadzenie (idealne rozłożenie masy-50/50), znakomity silnik, jedyne w swoim rodzaju brzmienie i naprawdę rasowy wygląd oraz nietypowe rozwiązania techniczne, które dla konstruktorów wszechobecnej przednionapędowej...
3,5
~Piotrek
Sedan 2.0 T.S KAT 148KM 109kW
Bardzo fajne auto, pamietajace czasy prawdziwej motoryzacji. Dajace duzo radosci z jazdy. Jezeli jednak trafiles/as tu przez przypadek to odradzam i niech nie zwiedzie Cie niska cena zakupu. Napewno nie jest to bezproblemowe auto do przemieszczania sie. W miejskich korkach czuc, ze auto sie meczy.
3,7
~Raven
Sedan 2.0 T.S KAT 148KM 109kW
Takiego prowadzenia nie ma zaden samochod uwielbiam noca przejechac z duza predkoscia :) po kretej drodze delektujac sie prowadzeniem w zakretach Auto dla prawdziwego kierowcy Ktory nie zawsze wie co to kodeks drogowy:D
~andrzej.depta@vp.pl
Sedan 2.0 T.S KAT 148KM 109kW
za tą cenę-super wrażenia z jazdy samochodem sportowym-odjazd spod świateł lub w zakręcie 1 klasa,kierowca ma poczucie bezpieczeństwa nawet przy dużych prędkościach-auto jedzie tam gdzie chce kierowca,brak pod i nad sterowności,test łosia na 150%;nie zamienię Alfy na jakieś jeździdło,żonie tez muszę fundnąć Alfę
~pgawlikowski@hotmail.com
Sedan 3.0 V6 188KM 138kW
Ostatnia Alfa z napędem na tył. Wyważenie 50/50, skrzynia biegów z tyłu, hamulce - tarcze z przodu i z tyłu. Trzyma się drogi jak przyklejona. Werja 3.0 V6 America - nie do zajeżdżenia. Polecam wszystkim Alfistom (i nie tylko).
~Kamil
Sedan 3.0 V6 192KM 141kW
Moja alfa jest prześliczna. Wygląd zewnętrzny jest w 98% idealny po za 1,5cm rdzą a środek mam wygłuszony i jest cichutko nic nie puka,stuka
~cyklon_2z@tlen.pl
Sedan 1.8 122KM 90kW
w tym samochodzie mozna sie zakochac. Przewidywalne zachowanie sie samochodu na drodze, ogromna frajda z jazdy.
~ajak
Sedan 2.5 V6 KAT 154KM 113kW
nie ma auta bez wad -ogólnie dobre sportowe autko za min. kasę
~rockeraf@02.pl
Sedan 1.8 CAT 120KM 88kW
Super wóz za małą kasę ....ale nie polecam początkującym, bez doświadczenia mechanicznego oraz pierwszych szlifów w prowadzeniu.
~Jacek
Sedan 1.8 CAT 120KM 88kW
wyścigówka za marne pieniądze.Lepiej od razu założyć gaz. Troche przestarzała konstrukcja ale silniczek cacko no i ten dźwięk.