Ocena kierowcy - Alfa Romeo Brera Coupe

Kristofer, 16 lat temu
Silnik 3.2 JTS 24v 260KM 191kW
Rok produkcji 2007
Alfa Romeo Brera Coupe 3.2 JTS 24v 260KM 191kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik i zawieszenie. Po prostu genialne auto!
Polecam indywidualistom którzy nudzą sie już oklepaną stylistyką porsche. Auto jest piękne i mnóstwo ludzi sie za nim ogląda budzi ciekawość na ulicy!! POLECAM!!
Genialny silnik, bardzo elastyczny i dynamiczny po prostu zrywa asfalt wcześniej miałem alfe 156 2.5v6 i miałem frajdę ale 3.2 silnik bije na głowę 2.5 Wszystkie cwaniaki w bmw calibrach i innych dziadostwach zostają z tyłu :)))
Skrzynia bardzo fajna krótsze przełożenia niż 156 po prostu super tylko wsteczny troszke dziwnie wchodzi lekko haczy trzeba sie przyzwyczaić.
Auto przysysa sie do drogi za kierownicą czuję się jak pilot myśliwca po prostu genialnie może troszke dupa próbuje uciekać w czasie ostrzejszego skręcania ale jest dobrze. Zawieszenie sportowe więc trochę twarde tylko na lepsze drogi których nie wiele jest w polsce.
Do przodu super mimo że siedzi się nisko na boki też ok natomiast do tyłu już gorzej ale może być.
Jak dla mnie ok to nie jest samochód rodzinny więc sie nie czepiam. Wszystko pod ręką jest ok.
Klima działa szybko chłodzi tak jak trzeba a zimą nie wiem bo mam go od nie dawna ale i tak w zimę bedzie stał w garażu bo mi jej szkoda. To nie auto na śnieg od tego mam SUVa
Za kierownicą jest wygodnie dobre kubełkowe fotele czasem kolanem ocieram o środkową konsole ale nie przeszkadza w jeździe.
Po co wyciszenie?? Przy takim silniku?? Nie ma być cicho nie o to chodzi, kierowca ma słyszeć jak się cieszy serce alfy i tak właśnie jest!!
Nie komentuje bo po co!! Powiem tyle wrażenia kosztują i są warte pieniędzy wydanych na paliwo!!
Na razie jest dobrze nic się ie dzieje mało przejechałem zobaczymy co będzie dalej ale po doświadczeniach ze 156 nie bedzie tak źle jak wszyscy straszą najwięcej sie wymądrzają ci którzy nigdy nie jeździli!! Czyli dresiarze z bmw calibr i golfów. :))
Na razie nic. Mało przejechałem.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.2 JTS 24v 260KM 191kW [l/100km]

14,8