Ocena kierowcy - Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d

Alfaholik, 9 lat temu
Silnik 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Rok produkcji 2012
Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW 2010-2013 - Oceń swoje auto
Silnik : Mimo kiepskich opini o Alfa Romeo zaryzykowałem zakupu i Giulietta to moja druga Alfa. POLECAM wszystkim fanom motoryzacji, można wynegocjować naprawde dobrą cene zakupu za dobrze wypasione auto.Obecnie wiele części w ALFIE ma znaczek Made in Germany lub produkowanych jest w Europejskich fabrykach Bosch,Sachs,Lukas jak i do innych aut. Minusem Alfy jest kiepskie spasowanie części i niedokładny montaż. Porównując samochody w podobnym zakresie cenowym przyjemność prowadzenia, linia nadwozia i niepowtarzalne wnętrze zadowolą prawdziwych fanów motoryzacji. Pozdrawiam
Dobre osiągi, umiarkowane spalanie, piękne nadwozie, bogate wyposażenie, brak problemów do tego dobry rabat przy zakupie auta!
Tylko 1.4 pojemności, rozsądne spalanie, dobre osiągi, turbina czyni cuda a niema problemów jak w dieslu POLECAM!
Trochę ciężko wchodzą biegi, długi skok lewarka.
Twardo! zawieszenie z QV , lecz tego oczekiwałem prowadzi się z wielką frajdą.Zawieszenie pracuje bardzo dobrze i nieźle tłumi nasze dziury.
Wygodnie, fotele nieco słabo trzymają w zakrętach, widoczność do tyłu kiepska ale są czujniki cofania.
Wszystko na swoim miejscu. nieco małe daszki nad licznikiem kiepsko widać w słońcu, skrzypią uchwyty w drzwiach (największa wada auta), ciemny lakierowany środek widać kurz, kiepska kierownica przed liftingiem.
Daje ocene bardo dobrze,latem klimatronik naprawde dziala, zimą dobrze i szybko grzeje.
Brak uwag.Jest o.k.
Przy większych prędkościach dosyć mocno słychać szum powietrza.
Dobry stosunek spalania do osiągów. Można uzyskać naprawdę dobry wynik, ale trudno powstrzymać ochotę naciskania pedału gazu Jednak nadal jest nieźle.
Sportowe zawieszenie, bixenony, hamulce brembo, klimatronik , tempomat, skóra, alu 18'',170ps reszta w Alfie to standard- naprawde warto! Grubo poniżej 100000 pln- brak konkurencji.
Brak!
Brak!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW [l/100km]

7,6
9,5
5,7
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
8,6
Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d