Ocena kierowcy - Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d

Remigiusz, 2 lata temu
Silnik 1.6 JTD 16v 105KM 77kW
Rok produkcji 2010
Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d 1.6 JTD 16v 105KM 77kW 2010-2013 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik niesamowicie dobre przyspieszenie i ekonomiczny jestem pod wielkim wrażeniem tej jednostki
Bella bella piękna i tego jej nikt nie zabierze wyróżnia się wśród innych aut Ledy z przodu piękne Ledy z tyłu jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Przebieg 312000 tyś i dalej rośnie
Silnik nie wierzę, że to ma tylko 105 koni nie możliwe jedzie na co najmniej 150 koni i ten magiczny przycisk obok skrzyni Dynamic
Skrzynia 6 biegów manualna czasem nie chce wejść 1 bieg ale już się przyzwyczaiłem i wiem jak operować jestem zadowolony Skrzynia bardzo elasyczna co do prędkości i wyższego biegu.
Poezja na drodze przy dobrych oponach trzyma się drogi jak przyklejona zawieszenie robi swoje.
U mnie auto z pewnej ręki karoseria bez wgnieceń czy zadrapań taka idealna poprostu miała być.
Komfort mercedesa to nie jest, ale jest to przecież zwykły compact jednakże mimo wszystko trasy po 1200 km nie są zbyt męczące
W porządku wszystko pod ręką przyciski itp jednakże w moim radiu nie mogę przewijać piosenek do przodu w mp3
Wentylacja i klimatyzacja automatyczna w tym samochodzie to bajka nic nie trzeba robić
Przestrzeń z przodu jest wystarczająca, lecz z tyłu za mną już nikt nie usiądzie. Dobrze że nie jeżdżę z tyłu.
Wyciszenie dosyć słabe może to przez opony? Może powinienem zadbać o uszczelki drzwi?
Jak narazie żadnych wydatków najlepsze spalanie to 4.5 litra na 100 km to jest sukces jakiego nigdy jeszcze nie udało mi się osiągnąć

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 JTD 16v 105KM 77kW [l/100km]

5,2